slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

Zwroty w Born2Be - wszystko
Zakupy

Zwroty w Born2Be – wszystko, co musisz wiedzieć

Zakupy internetowe mają wiele zalet, ale czasami może zdarzyć się, że produkt nie spełni naszych oczekiwań. W takim przypadku zawsze możemy skorzystać z prawa do zwrotu. W tym artykule omówimy proces zwrotów w popularnym sklepie internetowym Born2Be.

Czas na zwrot

Born2Be zwroty? Zgodnie z obowiązującym prawem, klienci sklepu internetowego Born2Be mają 14 dni kalendarzowych na dokonanie zwrotu od momentu odebrania przesyłki.

Jak rozpocząć proces zwrotu?

Proces zwrotu w sklepie Born2Be jest prosty i intuicyjny. Aby go rozpocząć, należy wypełnić formularz online. Formularz ten jest dostępny dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy mają oni konto w sklepie, czy też nie.

Wybór produktu do zwrotu

Po wypełnieniu formularza online, należy wybrać produkt, który chcemy zwrócić. Następnie trzeba zaznaczyć z rozwijanej listy typ zgłoszenia oraz powód zwrotu. Potem wybieramy, w jaki sposób chcemy odesłać paczkę.

Odesłanie produktu

Produkty do zwrotu powinny być odesłane w oryginalnych opakowaniach. Jeśli nie posiadamy oryginalnego opakowania, należy wydrukować formularz odstąpienia od umowy i dołączyć go do przesyłki.

Zwracany towar należy przesłać na adres:

Born2Be – Centrum Logistyczne
Aleja Krakowska 140A
05-552 Marysin

Uwaga! Sklep nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem!

Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy na konto klienta nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zgłoszenia zwrotu. W przypadku płatności za pomocą PayU lub PayPo, zwrot środków zostanie zrealizowany na ten sam rachunek bankowy, z jakiego dokonano płatności.

Ilość produktów do zwrotu

Możesz zwrócić dowolną ilość produktów. Wystarczy zaznaczyć je na formularzu online lub na formularzu odstąpienia od umowy.

Warunki darmowego zwrotu

Sklep Born2Be oferuje darmowy zwrot w punktach DPD Pickup dla klientów, którzy posiadają status GOLD w programie lojalnościowym Born2Be Club.

Koszt odesłania paczki ze zwrotem

Koszt odesłania paczki ze zwrotem zależy od statusu klienta w programie lojalnościowym, wybranej metody zwrotu oraz firmy kurierskiej.

Zwrot paczki za pobraniem

Born2Be nie przyjmuje zwrotów odesłanych za pobraniem.

Zwrot produktu bez oryginalnego opakowania

W wyjątkowych sytuacjach można dokonać zwrotu produktu bez oryginalnego opakowania. W takim przypadku, należy wydrukować formularz odstąpienia od umowy i dołączyć go do przesyłki.

Podsumowując, proces zwrotów w sklepie Born2Be jest prosty i intuicyjny. Wystarczy pamiętać o kilku kluczowych krokach i przestrzegać warunków określonych przez sklep. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta Born2Be, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące procesu zwrotu.