slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

Zwrot produktu w Intymna.pl - kompletny poradnik
Zakupy

Zwrot produktu w Intymna.pl – kompletny poradnik

W sklepie Intymna.pl zarówno kobieta jak i mężczyzna, znajdą coś dla siebie. Oferuje on asortyment pełen pięknej bielizny. Intymna.pl wyposaży cię również w wygodne i stylowe piżamy oraz zapewni prestiżowe produkty, które możesz znaleźć w zakładce outlet. 

Jednak czasami produkty, które zamawiamy stają się nieudanymi zakupami. Co wtedy zrobić? Intymna.pl rozumie i odpowiada na potrzeby klientów. Przekonaj się razem z nami jak łatwy może być proces dokonywania zwrotu w Intymna.pl!

W tym artykule znajdziesz informacje o:

  • Warunkach zwrotu w Intymna.pl 

  • Jak dokonać zwrotu w sklepie Intymna 

  • Procesie składania reklamacji 

Jakie są zasady zwrotu w sklepie Intymna.pl? 

Intymna.pl zapewnia swoim klientom możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Ważne jest, aby pamiętać, że wymagane jest, aby zwracane produkty były w stanie nienaruszonym i kompletnym, w oryginalnym opakowaniu, z metkami i dowodem zakupu. Jeśli produkt został użyty, zabrudzony lub uszkodzony, może nie zostać przyjęty do zwrotu.

Intymna zwroty – jak postępować? 

Proces wykonywania zwrotu na Intymna.pl jest bardzo prosty, wystarczy że będziesz postępować według tych wskazówek:

  • Wypełnij formularz zwrotu: Znajdziesz go w przesyłce. Wypełnij go dokładnie, podając swoje dane kontaktowe, numer zamówienia i przyczynę zwrotu. Na tym etapie warto również skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

  • Spakuj produkty do zwrotu: Włóż zwracane artykuły do pudełka, najlepiej oryginalnego, tak aby były odpowiednio zabezpieczone podczas transportu. Dołącz formularz zwrotu oraz dowód zakupu.

  • Wysyłka zwrotu: Nadaj zwrot do Intymna na adres, który znajduje się poniżej. Pamiętaj, że koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient. Upewnij się, że nie wysyłasz przesyłek za pobraniem oraz do Paczkomatów, punktów odbioru osobistego oraz innych placówek i urzędów Poczty Polskiej.

  • Oczekiwanie na zwrot środków: Po otrzymaniu przesyłki, Intymna.pl zweryfikuje produkty. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-7 dni roboczych od momentu zweryfikowania przesyłki. W przypadku wyjątkowych sytuacji, ten czas może ulec wydłużeniu do maksymalnie 14 dni roboczych.

Adres do wysyłki zwrotu 

Grupa MODNE ZAKUPY Sp. z o.o., ul. Słowiańska 6, 75-846 Koszalin.

Biuro Obsługi Klienta

INFOLINIA: 455 450 115ADRES E-MAIL: [email protected]

Wygodne Zwroty, czyli jeszcze prostsze rozwiązanie

W przypadku dokonywania zwrotu produktu do tego e-sklepu świetną opcją będą Wygodne Zwroty. Dzięki tej stronie możesz zrealizować zwrot, bez zbędnych formalności. Kliknij w ten link: https://wygodnezwroty.pl/intymna i przekonaj się jak prosty może być ten proces. Jeśli potrzebujesz dokonać zwrotu do innego sklepu, Wygodne Zwroty również może ci w tym pomóc!

Jak dokonać reklamacji produktu?

W przypadku reklamacji zakupu, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i wypełnij formularz, który znajdziesz na stronie sklepu Intymna. Następnie zapakuj starannie produkt i wyślij go na adres, który jest zawarty w artykule. Pamiętaj, że koszty przesyłki reklamacyjnej ponosi klient. Upewnij się, że nie wysyłasz przesyłek reklamacyjnych za pobraniem oraz do Paczkomatów. 

Reklamacja produktu powinna zostać rozpatrzona w terminie 14 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z wymaganymi dokumentami. Jeśli konieczne będzie wydanie opinii rzeczoznawcy, termin rozpatrzenia reklamacji może się wydłużyć do 21 dni kalendarzowych.

Podsumowanie

Proces zwrotu i reklamacji w sklepie Intymna.pl jest niezwykle prosty. Zapamiętaj informacje zawarte w tym artykule, aby usprawnić swoje przyszłe zakupy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Intymna.pl.

Redakcja portalu SlowLifePolska.pl zajmuje się publikacją treści dotyczących szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na stronie znajdują się artykuły poświęcone różnym tematom, takim jak zdrowie, uroda, dom, ogród oraz lifestyle. Portal porusza również kwestie związane z modą i urodą, podkreślając aspekty związane ze świadomym życiem i slow life. Redakcja publikuje artykuły na różnorodne tematy, od wyboru odpowiednich dodatków do kuchni, przez porady dotyczące pielęgnacji włosów i paznokci, aż po wskazówki dotyczące urządzania domu i ogrodu.