slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

klasyczne obrączki ślubne
Zakupy

Za co kochamy klasyczne obrączki ślubne?

Biżuteria ślubna ma szczególny charakter i to nie podlega właściwie żadnej dyskusji. Coraz częściej jednak na rynku można spotkać projekty bardzo nowoczesne, które czasami zdają się z klasyczną formą obrączki mieć niewiele wspólnego. Klasyczne formy trzymają się jednak mocno i dalej mają wielu swoich zwolenników. Co takiego sprawia, że nadal kochamy tę klasykę i tak chętnie to właśnie ją wybieramy z myślą o tym ważnym dniu.

Klasyka klasyce nierówna

Klasyczne obrączki mają wielu swoich zwolenników i to się nie zmienia od lat. Nie brakuje oczywiście eksperymentów z formą obrączki, innowacji, nowych wzorów, rozwiązań kolorystycznych, połączeń, dodatków. Wiele osób ostatecznie jednak wraca do klasycznych form. Trzeba jednak zaznaczyć, co można bardzo dobrze zobaczyć na przykładzie Classica by Niewęgłowski, że klasyczna forma obrączki nie oznacza jednego, 10 ani 15 modeli biżuterii, tylko zdecydowanie znacznie więcej. Obrączki klasyczne mogą być półokrągłe, płaskie, z płaskim środkiem i zaokrąglonymi krawędziami. Różnią się między sobą szerokością obrączki, wysokością soczewki. To w punkcie wyjścia. Potem dochodzą różne możliwości pracy z matowieniem lub połyskiem, dodatki w postaci milgryfu, graweunku, faktury. Efekt? Młoda para, której marzy się klasyczna para obrączek ma szansę zamówić komplet, który będzie jednocześnie ponadczasowy i bardzo osobisty, a przecież w biżuterii ślubnej chyba właśnie o to chodzi. 

Dlaczego warto postawić na klasykę?

Jubiler Niewęgłowski przekonuje, że obrączki klasyczne sa ponadczasowe. One po prostu nie wychodzą z mody. Nie trzeba się więc będzie za 10 lat martwić, że ta absolutnie nowoczesna forma obrączki już do niczego nie pasuje. W przypadku klasycznych obrączek o prostych formach nie ma takiego niebezpieczeństwa. Nie ma także ryzyka, że z czasem okaże się, że obrączka zupełnie nie pasuje do noszonych ubrań oraz innej biżuterii. Klasyka broni się sama i w przypadku obrączek ta obiegowa prawda naprawdę przekonuje.  Klasyczna obrączka nawet w czarnym złocie będzie dobrze wyglądać i do dresów i go bardzo oficjalnego outfitu. Nie będzie trzeba się martwić, czy dobrze będzie wyglądać z konkretną bransoletką czy innym kompletem biżuterii. W dniu ślubu tego typu kwestie pewnie nie będą miały żadnego znaczenia, natomiast w codziennym życiu może okazać się, że przekombinowana obrączka po prostu ci nie leży. Warto zawsze skorzystać więc z pomocy doradcy u jubilera i na spokojnie podjąć tę decyzję. 

Redakcja portalu SlowLifePolska.pl zajmuje się publikacją treści dotyczących szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na stronie znajdują się artykuły poświęcone różnym tematom, takim jak zdrowie, uroda, dom, ogród oraz lifestyle. Portal porusza również kwestie związane z modą i urodą, podkreślając aspekty związane ze świadomym życiem i slow life. Redakcja publikuje artykuły na różnorodne tematy, od wyboru odpowiednich dodatków do kuchni, przez porady dotyczące pielęgnacji włosów i paznokci, aż po wskazówki dotyczące urządzania domu i ogrodu.