slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

Poleasingowe samochody
Lifestyle

Poleasingowe samochody dostawcze w finansowaniu

Wybór poleasingowego samochodu dostawczego jest bardzo korzystny dla wielu przedsiębiorców. Warto zapoznać się z jego głównymi zaletami oraz dowiedzieć się nieco więcej na ich temat.

Sprawdzony stan

Wśród głównych zalet zakupu poleasingowych samochodów dostawczych można wskazać przede wszystkim ich sprawdzony stan techniczny. Historia pojazdu zazwyczaj jest bardzo dobrze udokumentowana, dlatego nie pojawiają się w niej żadne nieścisłości. Samochody poleasingowe zazwyczaj są serwisowane w ASO, a ewentualne naprawy są realizowane w ramach ubezpieczenia AC. Jeśli pojazd jest kupowany od znanego i renomowanego dealera to można mieć pewność co do jego stanu.

Zakup na fakturę

Poleasingowe samochody dostawcze można zakupić na fakturę VAT z pełną stawką, co dla wielu przedsiębiorców jest zdecydowaną zaletą takiego rozwiązania. Dzięki niemu firmy mają możliwość dokonania odliczeń podatkowych, które wpływają na osiągane przez nie zyski. Bardzo korzystne finansowanie dla samochodów dostawczych można znaleźć między innymi w STORE VW FS, dlatego warto zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Młody wiek

Poleasingowe samochody dostawcze zazwyczaj mają młody wiek i nie są starsze niż pięć lat. Niektóre pojazdy podczas zakupu mogą być jeszcze na gwarancji. Jeśli nie to gwarancja może zostać udzielona przez dealera, który sprzedaje dany pojazd. Samochody, które były sprzedawane w leasingu, zazwyczaj trafiają ponownie do sprzedaży już po trzech latach i nie są bardzo wyeksploatowane. Dzięki skorzystaniu z takiego rozwiązania możliwe jest nabycie samochodu dostawczego w bardzo dobrym stanie po niższej cenie niż nowy pojazd prosto z salonu.

Atrakcyjna cena

Samochody dostawcze, które były wcześniej w leasingu, są dostępne w sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla wielu przedsiębiorców jest to niezwykle opłacalne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli ich flota składa się z większej liczby pojazdów. Samochody poleasingowe bardzo często są wyceniane przez rzeczoznawców, a ich ceny są nawet o kilkadziesiąt procent niższe niż ceny podobnych samochodów sprzedawanych przez osoby prywatne.

Korzystne finansowanie

Wśród głównych zalet wyboru poleasingowego samochodu dostawczego można wskazać również bardzo korzystne możliwości finansowania zakupu pojazdów. Samochód poleasingowy można kupić zarówno za gotówkę, jak i na kredyt. Dostępny jest także bardzo atrakcyjny cenowo leasing dla firm. STORE VW FS oferuje korzystne finansowanie na zakup pojazdów dostawczych, dlatego warto się z nim zapoznać przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie samochodu.

Redakcja portalu SlowLifePolska.pl zajmuje się publikacją treści dotyczących szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na stronie znajdują się artykuły poświęcone różnym tematom, takim jak zdrowie, uroda, dom, ogród oraz lifestyle. Portal porusza również kwestie związane z modą i urodą, podkreślając aspekty związane ze świadomym życiem i slow life. Redakcja publikuje artykuły na różnorodne tematy, od wyboru odpowiednich dodatków do kuchni, przez porady dotyczące pielęgnacji włosów i paznokci, aż po wskazówki dotyczące urządzania domu i ogrodu.