slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

Lifestyle

Jaki prezent na wieczór panieński?

Wieczór panieński to niezapomniane chwile dla każdej panny młodej. Otoczona przyjaciółkami i rodziną ma okazję ostatni raz zaszaleć jako niezamężna kobieta. Poza organizacją imprezy w guście panny młodej, ważne są upominki na nową drogę życie. Co jednak wybrać dla przyjaciółki lub siostry, która właśnie wychodzi za mąż?

Jaki prezent na panieński?

Prezent to kwestia indywidualna. Najważniejsze by podobał się pannie młodej i był funkcjonalny. Jeszcze kiedyś preferowano upominki bardziej symboliczne. Odnajdowały one swoje znaczenie w przyszłym życiu panny młodej jako talizmany zwiastujące szczęście i dobrobyt. Dzisiaj szczęście również ma znaczenie, ale tradycja zastępuje nowoczesność. Na rynku można znaleźć wiele wyspecjalizowanych prezentów, które można zaprojektować specjalnie dla naszej panny młodej. Spersonalizowane podarki z imieniem panny młodej oraz datą wieczoru panieńskiego to świetna pamiątka na lata. Może być to kieliszek do wina, ozdobna ramka ze wspólnym zdjęciem wszystkich przyjaciółek lub czekoladki z osobiście napisanymi życzeniami.
Każda kobieta uwielbia też kosmetyki. Bomby do kąpieli, maseczki lub kremy do twarzy, elegancki szlafrok albo zestaw do manicure – to kilka propozycji z całej gamy świetnych prezentów pielęgnacyjnych.

Poważnie i tradycyjnie czy z żartem?

Wieczór panieński to przede wszystkim dobra zabawa. Jeśli nie chce się powtarzać modnych motywów na prezent, można postawić na coś śmiesznego, co rozbawi gości, a przede wszystkim pannę młodą. Figlarne prezenty również o zabarwieniu erotycznym, można znaleźć w tematycznych sklepach. Znając charakter panny młodej, można być pewnym, że nie obrazi się za taki prezent, a zachowa go jako pamiątkę tego niezapomnianego wieczoru. Kajdanki z pluszem albo tekturowa podobizna ulubionego aktora panny młodej to strzał w dziesiątkę.
Sceptycy takich rozwiązań, mogą odpuścić sobie opcje nacechowane sprośnym żartem. Pięknie zapakowana paczka ulubionej herbaty, luksusowe wino albo elegancka biżuteria również sprawdzą się jako prezenty dla panny młodej.

Prezent w grupie czy indywidualnie?

Co dwie głowy to nie jedna! Wspólny prezent na panieński nierzadko okazuje się strzałem w dziesiątkę. Paczka przyjaciółek może zaplanować upominek bardzo osobisty, a przy tym funkcjonalny. W kilka osób wygodniej jest też się złożyć na kilka drobiazgów, które pięknie zapakowane będą się świetnie prezentowały. Warto wtedy skorzystać ze specjalnych stron internetowych, które pozwalają zaprojektować spersonalizowane prezenty dla każdą okazję. Kolaż wspólnych zdjęć, przeplatany osobistymi życzeniami, również wzruszy pannę młodą i podkreśli bliskość przyjaciółek.

Redakcja portalu SlowLifePolska.pl zajmuje się publikacją treści dotyczących szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na stronie znajdują się artykuły poświęcone różnym tematom, takim jak zdrowie, uroda, dom, ogród oraz lifestyle. Portal porusza również kwestie związane z modą i urodą, podkreślając aspekty związane ze świadomym życiem i slow life. Redakcja publikuje artykuły na różnorodne tematy, od wyboru odpowiednich dodatków do kuchni, przez porady dotyczące pielęgnacji włosów i paznokci, aż po wskazówki dotyczące urządzania domu i ogrodu.