slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

Moda i Uroda

Jak poprawnie wybrać koszulę do garnituru w szarym kolorze?

Szary garnitur to godny dodatek do Twojej garderoby i z pewnością zasługuje na miejsce, które będzie wisiało obok klasycznych czerni i granatów. Ostry i wszechstronny kolor doskonale nadaje się do tworzenia czystego i współczesnego wyglądu, który można nosić na niezliczone okazje. Pytanie tylko: jaką koszulę do tego założyć? Jeśli weźmiesz pod uwagę, ile jest odcieni szarości, to naturalne, że przydałaby się mała pomoc w tym obszarze.

Jak dobrać koszule do garnituru?

Szary garnitur w połączeniu z białą koszulą to ponadczasowy i klasyczny wybór. Jest to również jedna z najbezpieczniejszych opcji tworzenia spójnego wyglądu. W połączeniu ze świeżą, białą koszulą szary garnitur wydaje się lżejszy, a cały strój jest świeży i czysty. Chociaż połączenie to może współpracować z dowolnym odcieniem szarości, jasne i średnie odcienie tworzą fantastyczną opcję letniego garnituru. Delikatniejsze odcienie wydają się bardziej odpowiednie do pory roku niż ciemne odcienie i zapewniają wspaniały relaksujący nastrój. Aby stworzyć ostry i formalny styl, wygląd można również połączyć z czarnym krawatem. Rezultatem będzie klasyczny wygląd z subtelną przewagą nad tradycyjnym czarnym garniturem i krawatem z białą koszulą.

Szukając koszuli do szarego garnituru, nie możesz pominąć koloru niebieskiego. Niebieski to jeden z najlepszych kolorów pasujących do szarego garnituru i łatwo tworzy stylowy wygląd. Podobnie jak białe koszule, niebieskie koszule uzupełniają ton szarych garniturów, nadając im świeży i czysty wygląd. Jednak w przeciwieństwie do bieli, niebieski dodaje większego zainteresowania całemu stylowi i uwydatnia niebieskie odcienie garnituru, nadając mu „fajny” wygląd. Wybierz między odcieniami stonowanego pudru i baby blues, aby z powodzeniem nałożyć ten styl. Jasne odcienie są idealne na dzień i można je łączyć z brązowymi skórzanymi dodatkami, aby uzyskać stylowe spojrzenie na letni strój.

Nowoczesne metody na podkreślenie garnituru

Podczas gdy jasnoniebieskie koszule dobrze komponują się z jasnymi i średnio szarymi garniturami, granatowe koszule dobrze pasują do średnio-szarych, grafitowych i ciemniejszych garniturów. Głęboki niebieski odcień granatu stanowi bardziej wyrafinowane podejście do kombinacji niebieskiej koszuli i szarego garnituru i jest idealny na chłodniejsze miesiące. W połączeniu z parą czarnych oksfordów ten wygląd staje się idealny zarówno do biura, jak i na oficjalne okazje. Chociaż strój nie będzie wyglądał tak efektownie, jak czarna koszula i szary garnitur, z pewnością będzie uprzejmy i ostry dzięki swoim nastrojowym odcieniom. Aby uzyskać swobodny wygląd, załóż granatową koszulę rozpiętą z szarego garnituru i białe trampki.

Redakcja portalu SlowLifePolska.pl zajmuje się publikacją treści dotyczących szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na stronie znajdują się artykuły poświęcone różnym tematom, takim jak zdrowie, uroda, dom, ogród oraz lifestyle. Portal porusza również kwestie związane z modą i urodą, podkreślając aspekty związane ze świadomym życiem i slow life. Redakcja publikuje artykuły na różnorodne tematy, od wyboru odpowiednich dodatków do kuchni, przez porady dotyczące pielęgnacji włosów i paznokci, aż po wskazówki dotyczące urządzania domu i ogrodu.