slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

Moda i Uroda

Jak poprawnie wybrać koszulę do garnituru w szarym kolorze?

Szary garnitur to godny dodatek do Twojej garderoby i z pewnością zasługuje na miejsce, które będzie wisiało obok klasycznych czerni i granatów. Ostry i wszechstronny kolor doskonale nadaje się do tworzenia czystego i współczesnego wyglądu, który można nosić na niezliczone okazje. Pytanie tylko: jaką koszulę do tego założyć? Jeśli weźmiesz pod uwagę, ile jest odcieni szarości, to naturalne, że przydałaby się mała pomoc w tym obszarze.

Jak dobrać koszule do garnituru?

Szary garnitur w połączeniu z białą koszulą to ponadczasowy i klasyczny wybór. Jest to również jedna z najbezpieczniejszych opcji tworzenia spójnego wyglądu. W połączeniu ze świeżą, białą koszulą szary garnitur wydaje się lżejszy, a cały strój jest świeży i czysty. Chociaż połączenie to może współpracować z dowolnym odcieniem szarości, jasne i średnie odcienie tworzą fantastyczną opcję letniego garnituru. Delikatniejsze odcienie wydają się bardziej odpowiednie do pory roku niż ciemne odcienie i zapewniają wspaniały relaksujący nastrój. Aby stworzyć ostry i formalny styl, wygląd można również połączyć z czarnym krawatem. Rezultatem będzie klasyczny wygląd z subtelną przewagą nad tradycyjnym czarnym garniturem i krawatem z białą koszulą.

Szukając koszuli do szarego garnituru, nie możesz pominąć koloru niebieskiego. Niebieski to jeden z najlepszych kolorów pasujących do szarego garnituru i łatwo tworzy stylowy wygląd. Podobnie jak białe koszule, niebieskie koszule uzupełniają ton szarych garniturów, nadając im świeży i czysty wygląd. Jednak w przeciwieństwie do bieli, niebieski dodaje większego zainteresowania całemu stylowi i uwydatnia niebieskie odcienie garnituru, nadając mu „fajny” wygląd. Wybierz między odcieniami stonowanego pudru i baby blues, aby z powodzeniem nałożyć ten styl. Jasne odcienie są idealne na dzień i można je łączyć z brązowymi skórzanymi dodatkami, aby uzyskać stylowe spojrzenie na letni strój.

Nowoczesne metody na podkreślenie garnituru

Podczas gdy jasnoniebieskie koszule dobrze komponują się z jasnymi i średnio szarymi garniturami, granatowe koszule dobrze pasują do średnio-szarych, grafitowych i ciemniejszych garniturów. Głęboki niebieski odcień granatu stanowi bardziej wyrafinowane podejście do kombinacji niebieskiej koszuli i szarego garnituru i jest idealny na chłodniejsze miesiące. W połączeniu z parą czarnych oksfordów ten wygląd staje się idealny zarówno do biura, jak i na oficjalne okazje. Chociaż strój nie będzie wyglądał tak efektownie, jak czarna koszula i szary garnitur, z pewnością będzie uprzejmy i ostry dzięki swoim nastrojowym odcieniom. Aby uzyskać swobodny wygląd, załóż granatową koszulę rozpiętą z szarego garnituru i białe trampki.