slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

kalkulacja kredytu
Lifestyle

Finansowanie nowego auta dla osób prywatnych

Jak kupić nowy samochód i nie wydawać jednorazowo dużej sumy? Odpowiedź na to pytanie jest łatwa. VW FS przygotował kilka ciekawych rozwiązań finansowych. Dzięki opcjom kredytowym oraz leasingowym można szybko zasiąść za kółkiem nowego samochodu z Grupy Volkswagen. Przyjrzymy się tym rozwiązaniom. Sprawdzimy, jakie mają zalety.

Kredyt klasyczny na nowy samochód

Podstawowym rozwiązaniem przedstawionym przez VW FS jest kredyt klasyczny na nowy samochód. Dostępny jest dla samochodów następujących marek: Volkswagen, Seat, Skoda oraz CUPRA. W opcji kredytu klasycznego wymagany jest wkład własny. Powinien mieścić się w przedziale od 30% do 50%. Kredyt można otrzymać na okres od trzech do pięciu lat. Kalkulacja kredytu na samochód uwzględnia już ubezpieczenie w racie. Kredytowany samochód po spłacie ostatniej raty w pełni przechodzi na własność kredytobiorcy.

Zalety kredytu klasycznego na nowy samochód z Grupy Volkswagen

Kredyt klasyczny jest dobrą opcją dla osób, którym zależy na zatrzymaniu spłacanego samochodu po zakończeniu umowy kredytowej. W tym rozwiązaniu dostępna jest niska rata dzięki możliwości określenia podstawowych parametrów kredytu. Wpłata własna oraz liczba rat kredytu to parametry, dzięki którym można znacząco obniżyć spłacaną ratę. Zaletą kredytu na nowy samochód z Grupy Volkswagen jest również minimum formalności. Do wydania decyzji kredytowej potrzebna jest tylko jedna wizyta u dealera wybranego samochodu. Czas oczekiwania na decyzję kredytową od momentu złożenia wniosku u doradcy nie powinien przekroczyć godziny.

Czym jest kredyt jak abonament?

Kredyt spłacany jak abonament jest odpowiedzią na potrzeby niektórych kredytobiorców. W tym rozwiązaniu nie spłaca się całkowitej wartości nowego samochodu. Spłacana jest jedynie przewidywana utrata wartości użytkowanego pojazdu. Kalkulacja kredytu na samochód wymaga zadeklarowania przewidywanego rocznego przebiegu. Po zakończeniu umowy kredytobiorca może zwrócić samochód do dealera bez żadnych dodatkowych kosztów. Tak jak w kredycie klasycznym może spłacić część pozostałą do spłaty i stać się właścicielem pojazdu. Nowością w tym rozwiązaniu jest możliwość wymiany spłacanego pojazdu na nowy model po kilku latach. Umowa zawierana jest na okres od dwóch do czterech lat.

Zalety kredytu jak abonament

Dzięki kredytowi jak abonament można użytkować nowy samochód bez ponoszenia wysokich kosztów. Kalkulator kredytowy opublikowany na stronie Kalkulator.vwbank.pl pozwala obniżyć ratę kredytu dzięki zadeklarowaniu wyższej wpłaty własnej, wydłużeniu okresu umowy oraz obniżeniu zadeklarowanego rocznego przebiegu. Do zawarcia umowy kredytu nie jest wymagana jednak wpłata własna. Do otrzymania kredytu wystarczy jedna wizyta u dealera. Procedura rozpatrywania wniosku kredytowego i podejmowania decyzji kredytowej jest maksymalnie uproszczona. Są to znaczące ułatwienia dla wszystkich osób zainteresowanych nowym autem z Grupy Volkswagen.

Leasing i jego zalety

Leasing to formuła, która kojarzy się z finansowaniem biznesowym. Dzięki Volkswagen Financial Services również klienci indywidualni mają możliwość korzystania z zalet leasingu. Leasing konsumencki polega na spłacie niskiej raty, która obliczona jest na podstawie wartości utraty samochodu w okresie użytkowania. autonowezawsze.pl pozwala na łatwe obliczenie przewidywanej raty leasingowej. Po zakończeniu umowy leasingowej można zwrócić samochód do dealera i podpisać umowę na nowy pojazd. Jedną z ważniejszych zalet ułatwiających dostęp do nowego samochodu jest brak konieczności wpłaty własnej.

Redakcja portalu SlowLifePolska.pl zajmuje się publikacją treści dotyczących szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na stronie znajdują się artykuły poświęcone różnym tematom, takim jak zdrowie, uroda, dom, ogród oraz lifestyle. Portal porusza również kwestie związane z modą i urodą, podkreślając aspekty związane ze świadomym życiem i slow life. Redakcja publikuje artykuły na różnorodne tematy, od wyboru odpowiednich dodatków do kuchni, przez porady dotyczące pielęgnacji włosów i paznokci, aż po wskazówki dotyczące urządzania domu i ogrodu.