slowlifepolska.pl

Portal o zdrowiu, urodzie, domu i lifestylu

bielizna
Moda i Uroda

Triumph w parze z kobiecością

Triumph to szwajcarska marka, od lat znajdująca się w czołówce najlepszych producentów bielizny damskiej. Powstała w 1886 roku w Niemczech, dzięki niezwykłym projektom zyskała popularność na całym świecie i cieszy się niesłabnącą popularnością. Biustonosze Triumpha to prawdziwe dzieła sztuki zachwycające swoim wyglądem i wysoką jakością.

Prekursorskie modele Triumpha

Od lat 40 ubiegłego stulecia Triumph zachwyca nowatorskimi modelami biustonoszy. Począwszy od spektakularnych modeli, charakteryzujących się wzmocnionymi miseczkami, rozdzielającymi i podnoszącymi piersi, aż po modele rozpinane z przodu wraz z odpinanymi ramiączkami. Niezwykłą popularność zyskał nowatorski model biustonosza, typu push-up, optycznie powiększający kobiece walory. W 1998 roku biustonosze zyskują kolejny model w postaci biustonosza Simply Soft, który okazał się rewolucyjnym osiągnięciem w bieliźniarstwie. Ten typ biustonosza, pod wpływem temperatury ciała, przystosowuje się do kształtów kobiecych piersi. Triumph cyklicznie, przez dziesięciolecia wypuszcza nowe modele, zyskujące natychmiastowy sukces i uznanie wśród kobiet na całym świecie. Jako kluczowy producent bielizny, jest prekursorem i wytycza nowe trendy w modzie bieliźniarskiej. Triumph zyskał miano światowego lidera w swojej branży, również dzięki takim modelom biustonoszy, jak Minimizer, optycznie zmniejszający biust, czy Soft Secret, doskonale przylegający do ciała.

Ekskluzywne kolekcje

Mottem marki Triumph jest tworzenie bielizny zgodnej z nastrojem, okazją oraz potrzebami. Producent tworzy biustonosze o zróżnicowanych wzorach i kolorystyce, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i szyku. Dzięki różnorodności każda z pań ma możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie modelu biustonosza.  Dla ułatwienia skomponowania bielizny Triumph oferuje szykowne zestawy bielizny, tworzące spójną całość.
Biustonosze Triumpha, które są dostępne na https://bieliznazfantazja.pl/pol_m_Biustonosze_Triumph-489.html pozostają w czołówce ulubionych produktów bieliźniarskich wśród kobiet w ponad 120 krajach. Oprócz znanych, cenionych i sezonowo aktualizowanych kolekcji Miss Triumph, Modern Shape czy Fashion, producent oferuje także bogaty wybór biustonoszy w stylu sportowym. Przykładem takiej kolekcji jest Triaction.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych, kobiet w ciąży i młodych mam, Triumph przygotował unikatową kolekcję Mamabel.

Bez względu na to, na jaki model biustonosza się zdecydujesz, możesz być pewna jego wysokiej jakości i niezwykłych aspektów wizualnych. Biustonosze Triumpha charakteryzują się niezwykle dokładnym wykonaniem oraz wysoką jakością użytych materiałów.