Zarezerwuj sobie niedzielę na Międzynarodowy Dzień Jogi!

200 krajów, 20 miast w Polsce i główne obchody Międzynarodowego Dnia Jogi 2017 w niedzielę 25 czerwca o godz. 10-18 pod hasłem Joga na stres podczas pikniku rodzinnego w Warszawie na Polu Mokotowskim pod patronatem
i z udziałem Ambasadora Republiki Indii, Ajay Bisaria oraz gości specjalnych z Indii.

Decyzją ONZ – 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi. Na całym świecie w 200 krajach, w tym wyjątkowym dniu, odbędą się wydarzenia dedykowane jodze (dzien-jogi.pl). Także Polska aktywnie włącza się do światowych obchodów.

W Polsce, Międzynarodowy Dzień Jogi objął patronatem Jego Ekscelencja Ajay Bisaria, Ambasador Republiki Indii.

„Miło mi, że w Polsce już po raz trzeci będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Jogi. Widać, że coraz więcej osób pragnie w świadomy sposób troszczyć się o jakość swojego życia. Joga to doskonała metoda – niezależnie od wieku, stanu zdrowia – by w naturalny sposób zadbać o równowagę psychofizyczną” – powiedział Ajay Bisaria, Ambasador Republiki Indii.

Wydarzenie wspierają Ambasadorki Jogi: Agnieszka Cegielska, Edyta Herbuś, Paulina Holtz Małgorzata Pieczyńska, Natalia Przybysz od lat ćwiczące jogę i propagujące zdrowy styl życia. Organizatorzy tego wydarzenia to: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL).

Szczegółowe informacje na stronie: dzien-jogi.pl oraz na oraz na Facebooku https://www.facebook.com/events/822299097927797 – polub nas!

A więcej informacji na temat jogi na: Bosonamacie.pl

Bądź tam z nami! Zabierz znajomych i rodzinę.  Odstresujesz się i bardzo mile spędzisz czas. Pokażemy, jak joga pomaga na stres, który jednomyślnie – według wielu światowych analityków i organizacji zdrowotnych – został okrzyknięty największym wrogiem współczesnego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *