Urodzinowe śniadanie

„SlowLife” świętuje 5 urodziny. Z tej okazji na jubileuszowym śniadaniu spotkał się zespół magazynu i jego najważniejsi partnerzy biznesowi. – Dzięki Wam, moi drodzy partnerzy, dziś już nikt nie pyta, co oznacza „Slow” – mówiła do gości Edyta Kochman, wydawca „SlowLife Food & Garden”. – Teraz już wszyscy zdają sobie już sprawę, że „Slow” to  świadomość, odpowiedzialność, szacunek i wzajemne relacje.

Na urodzinowe śniadanie do APARTHOTEL Stalowa 52 w Warszawie przyjechało ponad 50 gości z całej Polski. – Wspólne spotkanie przy stole zastawionym zdrowymi, przysmakami oddaje klimat w jakim częściej chcielibyśmy rozmawiać z naszymi partnerami – mówi Piotr Chabzda, redaktor prowadzący magazyn – Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. To doskonała okazja, żeby w myśl filozofii SlowLife, zwolnić i skupić się na budowaniu relacji.

DSC_0931

DSC_0561

DSC_0823

1-001 DSC_0105-001 DSC_0341-001

Partnerzy, którzy świętowali 5 urodziny magazynu wzięli udział w akcji przygotowania „SLOWowego pakietu wzajemności”. Dzięki temu wszyscy goście wzajemnie obdarowali się mnóstwem prezentów. – Nasi partnerzy dzielili się swoimi najlepszymi produktami – mówi Dawid Wajszczuk, sekretarz redakcji SlowLife.

Nie zabrakło też prezentów od… jubilatów. Goście otrzymali magnetyczne klepsydry – To z jednej strony symbol uciekającego czasu, a z drugiej znak, że czas można przeżywać świadomie – mówi Jarosław Olewicz, prezes wydawnictwa Top Media Publishing House.

Kanapki, warzywa, sery

Na urodzinowym stole SlowLife nie mogło zabraknąć zdrowych pyszności. Goście zajadali się między innymi placuszkami z musem daktylowym, jajkami przepiórczymi w gniazdkach z dzikich ziół, czy też mini sałatkami z serem korycińskim. – Menu doskonale oddaje znaczenie filozofii SlowFood – mówi wydawca, Edyta Kochman – SlowLife, nie jest dla nas pustym sloganem. Zachęcamy do głębszego poznawania tego, czym jest Slow Garden, Slow Fashion, czy też Slow Beauty.

DSC_0067-001 DSC_0074-001 DSC_0117-001 IMG_4072-001 IMG_4077-001 IMG_4135-001

Sympatyczny klimat zawsze sprzyja rozmowom, co chętnie wykorzystywali goście. Urodzinowe śniadanie okazało się rewelacyjną szansą na nawiązanie kontaktów biznesowych, nie tylko przy stołach. – Obecność gości to najpiękniejszy prezent, jaki mogliśmy dostać. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu świętowaniu zainicjowaliśmy powstanie Slow Networkingu – mówi Piotr Chabzda – Wspólna platforma wymiany informacji, może być dla nas wszystkich siecią wsparcia.

Slow nowości

– 5 lat magazynu „SlowLife” na polskim rynku, to niewątpliwy sukces, ale rozwijamy się dalej – mówi Edyta Kochman, wydawca pisma – W 2017 roku dołączamy do dwóch dużych produkcji medialnych.

Magazyn „SlowLife Food & Garden” jest partnerem merytorycznym programów „Sezon Ogródkowy” i „Wmiksowani.pl”. To koprodukcje Onet.pl, realizowane przez firmę Prospero Film & Media. Seriale dostępne będą w przyszłym roku między innymi na platformie VOD i na stronach Onet.pl

– Dzielimy się naszymi sukcesami, dlatego nie zapominamy też o społecznej odpowiedzialności biznesu – mówi Jarosław Olewicz, prezes wydawnictwa Top Media Publishing House – Wiosną wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi urządzimy ogród edukacyjny dla uczniów jednej z poznańskich szkół podstawowych.

Jednym z założeń tego projektu jest stworzenie uczniom nowych możliwości nauki przyrody. Dzieci będą mogły samodzielnie posadzić rośliny, a później opiekować się nimi.

W 2017 roku nie zabraknie też nowości na łamach magazynu. „Slowlife” rusza z nowym, prestiżowym plebiscytem. Między innymi restauracje, hotele, kawiarnie, czy też spa będą mogły starać się o uzyskanie Slow rekomendacji. Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie www.slowlifepolska.pl

Więcej zdjęć dostępnych pod linkiem zdjęcia

Tekst: Anna Skoczek

Zdjęcia: Stalowa 52, SlowLife