TropiDog wspiera „Niebieski dogtrekking”

„Niebieski dogtrekking” to charytatywna impreza zainicjowana w ramach Kampanii Społecznej Informacyjno – Edukacyjnej „Niebieskie Zabrze” oraz Wild Dogs Team, który regularnie organizuje biegi z psami. Patronat nad wydarzeniem objęła także marka TropiDog, fundując m.in. nagrody dla zwycięzców.

„Niebieski dogtrekking” zaplanowano na 2 kwietnia, jako część pikniku organizowanego w tym dniu w ramach kampanii „Niebieskie Zabrze” oraz przez Zespół Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu.  Zawodnicy wyruszą w trasę o długości około 14 km sprzed Szkoły Podstawowej nr 15 w Zabrzu. W biegu można wystartować indywidualnie lub zespołowo. Wpisowe z zawodów wesprze Kampanię Społeczną Informacyjno-Edukacyjną „Niebieskie Zabrze”, działającą na rzecz osób dotkniętych autyzmem.

 

logo

Kampania Społeczna „Niebieskie Zabrze” aktywnie działa na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo oraz dziećmi z autyzmem. Marka TropiDog od dwóch lat wspiera różne inicjatywy w ramach kampanii – sponsoruje dogo- i felinoterapię oraz bierze także udział w wydarzeniach organizowanych przez szkołę. W październiku w Zespole Szkół Specjalnych nr 41 stanęło imponujące, 540-litrowe akwarium z biotopem malawi. Zbiornik zasponsorowała firma Diversa, TROPICAL zakupił niezbędne wyposażenia i zaaranżował akwarium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *