„Strefa Zmian – życie osobiste” – zapraszamy!

Szukasz motywacji do działania? Pragniesz spróbować czegoś nowego? Potrzebujesz zadbać o relacje ze sobą i swoimi bliskimi? Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie konferencja „Strefa Zmian – życie osobiste”, która odbędzie się 21 października (sobota) w Warszawie. Magazyn SlowLife objął wydarzenie patronatem medialnym.

Zgodnie z przyjętą przez organizatorów konwencją, konferencja podzielona będzie na trzy strefy tematyczne, w których jednocześnie odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez zaproszonych ekspertów oraz gości.

– Tworząc cykl konferencji, zależało nam na tym, by postawić akcent zarówno na jakość jak i na autentyczność. Dlatego wśród naszych ekspertów nie ma wyćwiczonych mówców, nie ma też mówienia uczestnikom „jak żyć”. Zamiast tego są ludzie z krwi i kości oraz historie, które za nimi stoją. – mówi Jadwiga Korzeniewska, pomysłodawczyni i główna organizatorka konferencji

Jakie prelekcje będą na nas czekać tym razem?

Po raz kolejny uczestnicy konferencji będą mogli uszyć program wydarzenia na miarę swoich potrzeb.  To od nich zależy, na które prelekcje się wybiorą. Nie ma wcześniejszych zapisów na wykłady i warsztaty.

W Strefie „Ciało i Umysł” odbędą się m.in. zajęcia dotyczące jogi śmiechu, aktywności fizycznej dla początkujących, a także wpływu stresu na nasze odżywianie. W Strefie „Motywacja” będzie można posłuchać m.in. o tym, jak mądrze wyznaczać i realizować cele a także w jaki sposób motywować się, nawet gdy bardzo nie chce nam się działać. W Strefie „Relacje” będzie można posłuchać m.in. wystąpień poświęconych budowaniu zdrowej relacji z samym sobą, z bliskimi a także przekonać się, czy istnieje uniwersalna recepta na szczęście.

Co nowego?

Na uczestników czekać będzie Strefa Wystawców, jeszcze więcej networkingu i konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów konferencji.

– Słuchamy naszych uczestników i bierzemy sobie do serca to, czym dzielą się z nami w ankietach ewaluacyjnych po każdej edycji wydarzenia – mówi Jadwiga Korzeniewska – Dlatego od tej edycji dajemy uczestnikom jeszcze więcej czasu na networking i na to, by mogli odwiedzić oraz porozmawiać z naszymi Wystawcami. – dodaje

Co wyróżnia konferencje pod szyldem #StrefaZmian?

Z pewnością wyróżnikiem jest podział na strefy tematyczne oraz fakt, że to uczestnicy – poprzez spontaniczne decyzje – sami tworzą własny program konferencji.

– Ważne jest dla nas, by budować partnerskie relacje. Tak, by organizatorzy, prelegenci i uczestnicy byli dla siebie dostępni i by byli równie ważni zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu wydarzenia. Myślę, że nasi uczestnicy bardzo sobie cenią takie podejście. – mówi Jadwiga Korzeniewska

Szczegółowy program wydarzenia i bilety dostępne na: http://strefazmian4.evenea.pl/

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco:

https://www.facebook.com/events/1387178768061632/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *