Startuje Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej!

Fotografia kulinarna nie jest taka prosta. Trzeba wiedzieć jak zrobić zdjęcie, które będzie w nas wyzwalać emocje, które zachęcą do zjedzenia dania prezentowanego na nim.

Zapraszamy do udziału w 4. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej, który jako jedyny w Polsce łączy świat fotografii i stylizacji z profesjonalną gastronomią.

Podczas tegorocznej edycji Komisja Konkursowa złożona z fotografów, przedstawicieli najbardziej liczących się mediów i producentów z branży HoReCa, magazynów lifestyle’owych oraz szefów kuchni, oceniać będzie stylizację oraz poprawność techniczną nadesłanych zdjęć, w dwóch kategoriach: OFFOWEJ oraz PRODUKTOWEJ.

Oprócz możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców, możecie spodziewać się wspaniałych nagród rzeczowych o łącznej wartości 13.000 zł, ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Nowością w tym roku będzie wernisaż prac finałowych, zaplanowany na 14 czerwca w Sztuce Wyboru w Gdańsku. Laureaci każdej kategorii zostaną zaproszeni na uroczystą galę finałową, która odbędzie się 30.06.2017 na Zamku w Gniewie.

Szczegóły konkursu i regulamin: http://www.kucharze.pl/konkursy/fotografia-kulinarna/4-ogolnopolski-konkurs-fotografii-kulinarnej-2017/

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Kucharzy Polskich

Kontakt: Agnieszka Opłatkowska, e-mail: foto@kucharze.pl

Magazyn SlowLife patronuje wydarzeniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *