Startuje Akademia 5.10.15.

Jak wychować dziecko wszechstronnie? Jak o nie zadbać? Na te i wiele innych pytań będziecie mogli znaleźć odpowiedź podczas rozpoczynającej swoje działania Akademii 5.10.15.

Akademia 5.10.15. to projekt aktywnie wspierający rodziców w codziennych wyzwaniach związanych z posiadaniem dzieci (m.in. wychowanie, pielęgnacja, żywienie, kwestie psychologiczne, bezpieczeństwo, problemy w przedszkolu czy szkole). Ekspertką projektu jest Małgorzata Ohme – znany psycholog rodzinny.
Celem projektu jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które marka 5.10.15. zbierała przez wszystkie lata istnienia na rynku. Do tej pory byliśmy dla rodziców doradcą w kwestii komfortowego i modnego ubioru. Teraz, dzięki powstaniu Akademii, będziemy partnerem i towarzyszem w ważnych rodzinnych momentach, a także codziennych problemach i trudnościach, które są nieodłączną częścią rodzicielstwa.

Projekt miał swoją inaugurację 15 listopada.

Organizatorem akcji jest firma 5.10.15., która  towarzyszy rodzicom i ich pociechom projektując kolekcje odzieży dostosowane do poszczególnych faz rozwoju dziecka (0-2 lata, 2-7 lat, 8-12 lat).

To jedna z najsilniejszych polskich marek w kategorii moda dziecięca, uhonorowana już czterokrotnie certyfikatem Superbrands, co świadczy o jej docenieniu przez klientów. 5.10.15. to jedna z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce, posiadająca prawie 220 sklepów w 190 miastach oraz prężnie działający sklep internetowy www.51015kids.eu Marka jest obecna na rynku od prawie 25 lat!

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *