Slow Weekend #3 #Świąteczne Prezenty

Już 12 i 13 grudnia w Soho Factory odbędzie się największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu polskich projektantów, twórców oraz producentów Slow. Na miejscu swoje produkty zaprezentuje 300 wyselekcjonowanych wystawców.

W gorącym okresie przedświątecznym Slow Weekend zaprasza na wydarzenie, na którym nawet najbardziej wybredni wybiorą świąteczne prezenty dla siebie i bliskich. Targi zostaną podzielone na następujące strefy sprzedażowe: Slow Fashion z wyselekcjonowanymi projektantami mody, Kids z produktami dla najmłodszych oraz Design z akcesoriami do domu. Nowości w tym roku to Winyl Market oraz księgarnia Moda Na Czytanie.

Na targach nie zabraknie również strefy Body z naturalnymi kosmetykami i usługami. Na miejscu bezpłatnie będzie można skorzystać z masażu tajskiego (ThaiSun), usług golibrody, zabiegów kosmetyczki czy analizy włosów (Shake Your Head).

Żadna impreza nie obejdzie się bez dobrego jedzenia. Dlatego na miejscu na gości czeka sekcja Slow Food z producentami lokalnej żywności i lokalami gastronomicznymi organizowana przez Slow Market oraz Fundacje Kooperatywa Grochowska. Jak co roku odbędzie się też zimowy zlot food trucków. Jednocześnie nie zabraknie grzanego wina i innych napoi od nowo powstałego baru Kwadratowa.

Dla głodnych, ale przygód czeka escape room szyfrowany przez Team Exit, dzięki któremu będzie można sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania zagadek pod presją czasu.

Ostatnie z atrakcji to bawialnia dla dzieci z wieloma zabawami dla najmłodszych przygotowywana przez Mysie Harce oraz strefa Chill z napojami i miejscem do odpoczynku. Wisienka na torcie to Strefa Dla Dorosłych z sex shopem oraz warsztatami Instytutu Pozytywnej Seksualności. Dodatkowo partnerzy strategiczni targów zapraszają na Dni Otwarte osiedla Wars usytuowanego na terenie Soho Factory.

Co roku Slow Weekend angażuje się w działalność dobroczynną współpracując z fundacjami pomagającymi najbardziej potrzebującym. Tej zimy organizatorzy nawiązali współpracę z SOS Wioski dziecięce, która przekaże zebrane na evencie prezenty dla dzieci z domów dziecka.

Wsparcie otrzymają również zwierzęta dzięki kolaboracji z fundacją PSYgarnij – nie kupuj przygarnij. Podczas targów odbędzie się sprzedaż ubrań zaprojektowanych specjalnie dla akcji Modna Pomoc oraz zbiórka karmy oraz polarowych koców i pledów, które zostaną przekazane do schronisk i azyli.

Po targach Slow Fashion organizatorzy kontynuują współpracę z Shoplo, tworząc dedykowaną platformę z wystawcami Slow Weekendu. Dzięki temu osoby, które nie dokonają zakupów na targach będą mogły zrobić to przez internet. To jednocześnie okazja dla osób z innych miast, które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

Świąteczne Prezenty – odczarowujemy to hasło tworząc wydarzenie, na którym można w jednym miejscu kupić podarunek dla mamy, babci i dziewczyny – mówi Magdalena Buczak, Kierownik Projektu. Propagujemy zakupu u polskich twórców tworząc targi, na których absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź do nas, wesprzyj potrzebujących, skorzystaj z usług partnerów i zrób sobie prezent na święta.

Slow Weekend #3 #Świąteczne Prezenty

Slow Weekend odbędzie się 12 i 13 grudnia, godziny otwarcia: 11.00 – 19.00. Wejście bezpłatne. Możliwość wstępu ze zwierzętami.

Możliwość swobodnego poruszania się po imprezie przez osoby niepełnosprawne.

Tekst i grafika: materiały prasowe

www.grupaslow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *