Slow Fest Sopot już w ten weekend!

Lokalna kuchnia, tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu. I w dodatku serwowane to wszystko na Sopockim molo. Już w najbliższy weekend startuje Slow Fest Sopot.

Piąta edycja największego, najfajniejszego, najstarszego slow food festiwalu w tej części Europy odbędzie się w dniach 24-25 czerwca. „Jesteśmy z Wami i dla Was już piąty rok. Rozpoczęliśmy w 2012 roku nową tradycję wydarzeń na rynku trójmiejskim integrującą środowisko i smakoszy, promującą lokalną kuchnię, regionalnych producentów, wybitnych kucharzy i pasjonatów, a wszystko to przy jednym długim stole na Molo. Ciągle się rozwijamy. Tegoroczna edycja będzie największą do tej pory. Ponad sześćdziesiąt restauracji (..i ciągle się zgłaszają) Kilkudziesięciu wystawców i gotujących przyjaciół. Szykujemy dla Was niesamowite niespodzianki. Jedną z nich jest potwierdzony przyjazd ekipy z Faviken (Szwecja). To obecnie jedna z najsłynniejszych restauracji na Świecie. Szwedzi przyjadą do Nas na zaproszenie Hotelu Sopot i razem z szefem kuchni restauracji No.88 zaprezentują się w dwóch miejscach na Molo w trakcie festiwalu i wieczorem w restauracji podczas autorskiej, biletowanej kolacji degustacyjnej.”- piszą organizatorzy.

My zapewniamy Was, że podczas wydarzenia będzie smacznie, zdrowo i mega kolorowo. Zaplanujcie sobie najbliższy weekend w Sopocie!

Zapraszamy na sopockie Molo 24 i 25 czerwca w godzinach 11.00-18.00

SlowLife patronuje wydarzeniu! 

 

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *