Slow Fashion Pop Up Store – startuje w ten weekend

Już w ten weekend (19-20 listopada) odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego stacjonarnego butiku Slow Fashion Pop Up Store. Nowe miejsce na modowej mapie Warszawy rozpoczęło działalność w centrum handlowym Atrium Promenada przy ulicy Ostrobramskiej 75C. Na miejscu swoje produkty zaprezentuje około 20 polskich marek, tworzących w zgodzie z zasadami Slow.

Slow Fashion Pop Up Store to kolejny projekt mający na celu wspieranie polskich twórców. Jest to następny krok umożliwiający projektantom pokazanie swoich produktów szerokiemu gronu odbiorców. W butiku zaprezentują się wyselekcjonowani wystawcy, dotychczas pojawiający się na targach Slow Fashion. To również poszerzanie idei świadomego podejścia do mody.

2

Targi Slow Fashion w ciągu niespełna roku stały się jednym z ważniejszych wydarzeń modowych w Polsce. Inicjatywa wspiera wystawców tworzących w Polsce, produkujących z materiałów najwyższej jakości oraz wykorzystujących procesy recyklingu lub upcyklingu do produkcji.

1

Podczas weekendu otwarcia na odwiedzających czekają najnowsze kolekcje od projektantów współtworzących Slow Fashion Pop Up Store. Organizatorzy przygotowali również konkurs w którym do wygrania będą produkty od wystawców, min. zestawy kosmetyków, ubrania czy vouchery na zakupy.

3

Zaprasza Slow Fashion oraz marki: Animalbale, Bohozone. Bucle, Cargo by OWE, Dear John, Figle Migle, Intensi, Kabak, Kavo Design, La Boba​, Mokosh Cosmetics, Pokety, Pradelle, So Chic So Freak, Studio Piel, Yeah Bunny, Zurbano.

Slow Fashion Pop Up Store, Atrium Promenada (ul. Ostrobramska 75C). Oficjalne otwarcie: 19-20.11.2016, godz. 10:00 – 21:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/241606942921692/