SILESIA BAZAAR po raz trzeci!

Jeszcze chwila i ogarnie nas klimat nadchodzących świąt, więc najwyższa pora pomyśleć o prezentach. Okazją do zakupu niebanalnych upominków będzie zimowa edycja SILESIA BAZAAR, która odbędzie się 12 i 13 grudnia.

Targi niezależnej mody i dizajnu to alternatywa dla zakupów w masowych sieciówkach. Wśród wystawców znajdują się niezależne, polskie marki modowe i wnętrzarskie, manufaktury biżuterii i twórcy przedmiotów użytkowych.

Dwie pierwsze edycje SILESIA BAZAAR odbyły się w kultowym Spodku, który odwiedziło wówczas ponad 10 tys. osób. Przyszła jednak pora na zmiany i dlatego nadchodząca edycja będzie miała miejsce w nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego (MCK) w Katowicach. W związku z nową lokalizacją wydarzenia, halę wystawową zagospodarowano w odmienny niż dotychczas sposób. Podczas trzeciej edycji wszyscy wystawcy będą się wystawiali na jednej dużej przestrzeni targowej, która pomieści ponad 200 stoisk. Podczas trzeciej edycji nowością będzie stoisko czeskich marek, będące efektem międzynarodowej współpracy SILESIA BAZAAR oraz czeskich targów mody i dizajnu Bohemia Design Market.

SB1

SB4

SB5

SB11

SB13

Na hali tradycyjnie znajdą się także: strefa Gastro, Relaksu i bawialnia dla najmłodszych. Uczestnicy targów będą mogli podziwiać kolejną edycję wystawy “Dizajn jest dla Ciebie” katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. W ramach wystawy, będącej nieodłączną częścią SILESIA BAZAAR, prezentowane są dyplomy studentów tej uczelni.

Nadchodząca edycja wydarzenia to nie tylko targi, ale i wydarzenia towarzyszące. Właścicieli marek niezależnych i początkujących projektantów organizatorzy zapraszają na Akademię Mody i Dizajnu – cykl warsztatów oraz pokazów mody poprzedzających SILESIA BAZAAR. Akademia odbędzie się 21 listopada w katowickiej Galerii Rondo Sztuki. Więcej info na fanpage’u Akademii na Facebook’u.

Świąteczna odsłona targów to idealne miejsce i czas na znalezienie prezentów, które wylądują w Wigilię pod choinką. Robiąc zakupy na Silesia Bazaar unikniemy tłoków w galeriach handlowych, a unikatowe, dizajnerskie przedmioty z pewnością zostaną docenione przez najbliższych.

 

Każdego zainteresowanego bieżącymi informacjami dotyczącymi targów zapraszamy na stronę www: silesiabazaar.pl

fanpage: facebook.com/silesiabazaar

profil na Instagramie: instagram.com/silesiabazaar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *