Rozkoszuj się zapachem świąt

Czy można poczuć rozkosz zapachu? Wszystko zależy od tego, jaka nuta gości w danej kompozycji. Zbliżające się Boże Narodzenie przypomina, by dom pachniał pomarańczami, cynamonem oraz słodkim zapachem miodu. Jednak te aromaty nie są przeznaczone jedynie do stworzenia świątecznego klimatu w naszym domu. Możemy je również przenieść na siebie i otulić się nimi na długi zimowy czas.

Tekst: Aleksander Rek

Aromaterapia w dzisiejszych czasach odgrywa bardzo ważną rolę. Używając odpowiednich zapachów możemy wpłynąć na nasz nastrój, stworzyć niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Umiejętnie skomponowane nas odprężają. Dodają nam energii, relaksują oraz pozwalają na chwilę przenieść się w czasie. Odpocząć i przełączyć się na pełen slow! Najlepszym rozwiązaniem są kosmetyki, które nie tylko otulą nas ulubionym, rozgrzewającym zapachem, ale również pozwolą nam odżywić i zregenerować skórę. Bogaty aromat słodkich pomarańczy, goździków i cynamonu zawarty w kosmetykach Bentley Organic odpręża i pomaga ukoić nasze skołatane nerwy. Dzięki naturalnym aromatom poczujesz przypływ sił witalnych i chęci do energicznego rozpoczęcia dnia.

Kosmetyki wykonane w  80% z substancji z upraw organicznych idealnie wpisują się w trend slow beauty. Świadoma pielęgnacja oparta na składnikach naturalnych to najlepszy sposób na relaks. Bogaty aromat cynamonu i goździków  rozbudzi Twoje zmysły. Dodatkowo ożywienie i odżywienie skóry zapewni słodka pomarańcza.

Produkty marki Bentley Organic są przyjazne naturze. Wszystkie produkty są certyfikowane przez Soil Association. Jest to gwarancja, że produkcja oparta jest na bazie organicznych składników. Wysokiej jakości produkty dostępne za rozsądną cenę to połączenie idealne. Większość składników wykorzystywanych do produkcji kosmetyków  pochodzi  z kontrolowanych upraw organicznych, przez co są one bezpieczne dla naszego zdrowia i urody.

Pielęgnacja naturalnymi kosmetykami pozwala nam dostarczyć skórze odpowiednich wartości odżywczych. Dzięki temu możemy zachować naturalne piękno przez długi czas. Odbudowa i regeneracja naturalnymi składnikami w szybki sposób przywraca naturalne pH skóry, przez co pozwoli jej pięknie i zdrowo wyglądać. A zapachy… dodadzą nam energii i pozwolą zmienić własną łazienkę w luksusowe slow SPA.

Więcej o produktach Bentley Organic znajdziecie na stronie www.ekodrogeria.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *