POLE PRZY STOLE, FESTA

Chcesz spędzić wolny czas w duchu Slow? Nic prostszego! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu „Pole przy stole, Festa”.

To podkrakowski piknik w duchu slow z premierą debiutanckiej płyty „Time” Przemka Kleczkowskiego. W noc spadających gwiazd nieznajomi i przyjaciele spotykają się przy jednym stole, wśród znakomitych dźwięków muzyki jazzowej i muzyki płynącej z natury, by znów poczuć się jak za dzieciaka i w świecie offline celebrować życie!

W noc spadających gwiazd wyciągamy stoły na pole. Zapraszamy Was do wspólnego, wieczornego lenistwa za miastem. Zabierzcie ze sobą przyjaciół , dajcie nam ich poznać! Tego wieczoru spotkają się z nami wyjątkowi muzycy. Przemek Kleczkowski wraz z zespołem zagrają utwory ze swojej debiutanckiej płyty „Time” , by standardami jazzowymi rozbujać nas do tańca.

15 sierpnia włoskie rodziny pakują swoje piknikowe kosze i przenoszą sieste za miasto! Spotykają się przy jednym stole, by celebrować wieczór przy winie i muzyce. Włoska radość jest jak włoskie jedzenie. Prosta! Przyjmujemy dobre tradycje, więc… Chodźcie z nami
spotkać się na łące. Napijmy się wina, posłuchajmy muzyki (granej z serca, bo tylko tak gra się dla przyjaciół ) , zatańczmy na bosaka i spójrzmy w gwiazdy, jak za dzieciaka! Dajmy sobie jeden wieczór błogiego dolce far niente! Na naszych polnych stołach: Wino białe i czerwone oraz Włoskie antipast i . Plener preferuje kuchnie roślinną.

Organizatorami wydarzenia są Małgosia i Marek Nawracaj. Prywatnie para, która cztery lata temu właśnie na tej podkrakowskiej polanej wzięła ślub czym zapoczątkowali działania „Ślubu w jurcie” . Tworzone przez nich wydarzenia, takie jak Pole przy stole, festa! mają na celu promowanie spędzania czasu w naturze, wspieranie relacji międzyludzkich poza ekranem smar t fona, zwrócenie uwagi
na nową jakość i estetykę którą budują w plenerze. „Tworzymy okazję do zauważenia siebie nawzajem i wspólnego przeżywania radości w pięknych i prostych przestrzeniach w plenerze” .

 

www.fotohuta.pl – www.magdalenaziemianska.pl , www.grzegorzziemianski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *