Luksus w kolorach lata

Mamy być z czego dumni. Polska moda jest na najwyższym poziomie. 8 lipca, odbyło się uroczyste otwarcie plaży Hotelu Haffner****  w Sopocie, podczas którego topowy polski projektant – Łukasz Jemioł – zaprezentował premierowo swoją limitowaną kolekcję letnią „Holidays”. 10% dochodu ze sprzedaży ubrań zostało przekazanych na potrzeby Fundacji Pankracy.

„Holidays” to feeria barw i kolorów, asymetryczne rozwiązania
i motywy egzotycznej dżungli, w tym kwiaty i liście. Na tkaninach dominują seledynowe, szmaragdowe i zielone kolory. W linii wykorzystane są wysokiej jakości bawełna i jedwab, a oprócz asymetrycznych sukienek
i spódnic, pojawiają się fantazyjne koszule, miękkie swetry, T-shirty i bluzy z haftami. W kolekcji znajdują się także koszulki Łukasz Jemioł Basic
z modnymi, letnimi hasłami i grafikami. Jednym z najważniejszych motywów na koszulkach i kurtkach w kolekcji są taśmy filmowe oraz aparaty retro, które pojawiły się na wybiegu pokazu projektanta kilka dni temu w Warszawie.

_MAX4557

Kolekcja dostępna będzie na plaży Hotelu Haffner **** w specjalnej letniej ekspozycji aż do września w ramach programu charytatywnego współtworzonego przez Fundację Pankracy, Hotel Haffner**** oraz firmę modową Łukasza Jemioła. 10% dochodu ze sprzedaży ubrań zostanie przekazane na potrzeby Fundacji Pankracy, z którą Hotel Haffner**** regularnie współpracuje.

_MAX4433

Mieszcząca się przy wejściu nr 14 w Sopocie plaża Hotelu Haffner**** składa się z ekskluzywnej części leżakowej oraz Dziecięcej Strefy Animacji prowadzonej przez dyplomowane animatorki z Fundacji Pankracy wraz z doktorantami Polskiej Akademii Nauk. Oprócz ekspozycji Łukasza Jemioła, na plaży znajduje się także bar, który serwuje letnie specjały szefa kuchni Hotelu Haffner**** oraz wakacyjne drinki. Gościom serwowane jest także śniadanie na plaży.

_MAX4575

Hotel Haffner **** to luksusowy obiekt w sercu Sopotu, który swoją ofertę kieruje zarówno do całych rodzin, jak i klientów biznesowych. W hotelu znajduje się 100 pokoi i 6 apartamentów, centrum konferencyjne, restauracja (Hotel Haffner**** to także renomowana marka na rynku imprez bankietowych i cateringowych), sala zabaw dla dzieci oraz siłownia i spa z basenem.

Więcej informacji na http://www.hotelhaffner.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *