oMatko! Święta w stylu slow!

Grudzień. Gorączka świątecznej nocy, wycieczki po centrach handlowych w poszukiwaniu prezentów i ten ciągły pośpiech… A gdzie podziała się magiczna, bożonarodzeniowa atmosfera? OMatko magazyn świadomych rodziców zaprasza na pierwszy świąteczny event w stylu slow!

Macie ochotę na rodzinne gotowanie, tworzenie świątecznych wieńców, spokojne zakupy i domowe ciasto w towarzystwie najbliższych? Spotkajmy się już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia w Przestrzeni Kreatywnej Kotulinskiego6 w Czechowicach-Dziedzicach!

Wydarzenie będzie podzielone na cztery strefy: Slow Market, Slow Food, Slow Kitchen i Slow Life.

W strefie Slow Market znajdziecie piękne rzeczy od wyjątkowych polskich marek. Ubrania, dodatki, zabawki, ozdoby i kosmetyki, które idealnie sprawdzą się jako prezent, nie tylko pod choinkę. Slow Food to miejsce dla dobrego i zdrowego jedzenia. Kupicie tutaj i skosztujecie pysznego jedzenia, które jest przygotowane ze starannie dobranych składników i pozbawione ulepszaczy.

Podczas eventu nie zabraknie też warsztatów z tworzenia świątecznych wianków z Panią Kwiatkowską oraz warsztatów ze wspólnego rodzinnego gotowania! Do strefy Slow Kitchen zaproszą Was Bartosz Gadzina szef kuchni restauracji Beksien oraz Trener Mama – Monika Garboś. Organizatorzy zadbają również o miejsce do relaksu i odpoczynku oraz do kamienia i przewijania maluchów. W strefie Slow Life prócz miękkiej kanapy znajdziecie też Mikołaja, z którym Wasze pociechy będą mogły zrobić sobie zdjęcie.

Magiczne będą nie tylko atrakcje, ale i samo miejsce wydarzenia. Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6 łamie stereotypy. Jej twórcy, Dorota i Aleksander Proske cenią normalność i prostotę, lubią autentyczne miejsca z duszą i historią, a zarazem luźną i swobodną atmosferą. Takie właśnie jest K6 – trudno o lepszą lokalizację dla naszego eventu! Po więcej informacji na temat Kotulińskiego6 udajcie się tutaj: www.facebook.com/Kotulinskiego6

Szczegóły są publikowane na bieżąco na portalu omatkomagazyn.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebook’u: http://bit.ly/omatkoslow . Zapisy na warsztaty wystartują 20 listopada!

Bilety do nabycia na miejscu:

5 zł /os. między 15-65 r.ż.

10 zł / bilet rodzinny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *