Naturalnie z tradycją

Coraz częściej szukamy smaków z dzieciństwa. Poszukujemy produktów, które swoim smakiem i tradycyjnym przygotowaniem, nawiązują do przetworów, soków przygotowywanych przez nasze babcie.

Piwniczka Babuni to przetwory owocowo – warzywne wytwarzane od ponad 15 lat, starannie wg. tradycyjnej polskiej receptury. Wyroby marki są odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej wybierają produkty zdrowe, smaczne oraz wartościowe, a co za tym idzie naturalne i tradycyjne – takie jakie mogli próbować w dzieciństwie, zrobione właśnie przez Babcię.

Składniki używane przy produkcji pochodzą z najczystszych regionów Polski – głównie z Kaszub oraz Borów Tucholskich. Produkty Piwniczki Babuni to wyroby naturalne, nie zawierają konserwantów i innych dodatków chemicznych, natomiast receptury z których korzystamy są nasze, oryginalne.

Efektem wszystkich działań naszej firmy są produkty o wysokiej jakości i niepowtarzalnym smaku. To jest nasz główny cel! Nasza manufaktura spełnia wszystkie wymogi stawiane producentom żywności zarówno w Polsce i Unii Europejskiej jak i w USA co potwierdziła przeprowadzona w sierpniu 2012 roku Amerykańska kontrola FDA. Jakość to smak…

11016090_837961479629979_2518618476289661655_n

Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim smakiem oraz ceną. Naszym mottem jest, aby nasze produkty smakowały jak najdoskonalej – trafiały w gusta tych, którzy chcą wybrać produkt tradycyjny – domowy. Ponadto, zależy nam by nasze produkty nie były przeraźliwie drogie. W kategorii produktów z wyższej półki wypadamy cenowo bardzo korzystnie. Chcemy to utrzymywać proponując, m.in.: większe pojemności produktu – za mniejszą cenę. Przykładem mogą być nasze litrowe syropy.

Decydując się na wprowadzenie nowych produktów, musimy być go w 100 % pewni. Nie chodzi tu o kwestie ekonomiczne takie jak rentowność sprzedaży danego produktu, ale o smak, jego jakość i wartość odżywczą. Nasi klienci bardzo doceniają nasze ogórki, a w tym szczególnie Ogóreczki Konserwowe Domowe które uzyskały miano TOP PRODUKTU w programie Doceń Polskie .

Jako producent zostaliśmy docenieni kilkukrotnie wieloma nagrodami m.in.:

– Wybitny Polski Eksporter
– Medal zasłużonego dla eksportu
– Nagroda Mister i Junior Eksportu
– Złoty Medal od konsumentów targów Natura Food
– Wyróżnienie ekspertów targów Natura Food
– Top Produkt program Doceń Polskie
– Udział w Panelu Polskich Przedsiębiorstw

Zapraszamy was do odwiedzenia strony www.piwniczkababuni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *