Nadmorski luksus

Morza szum, ptaków śpiew, długie spacery nad brzegiem polskiego Bałtyku oraz odpoczynek w wyjątkowym miejscu, gdzie cisza wzbogacona o luksus pozwala odpocząć w rytmie slow. A dzięki rytuałom piękna możemy przywrócić naszej skórze naturalny blask. Zapraszam Was do Mera SPA Hotel.

Tekst: Piotr Chabzda

Położony nad brzegiem morza kompleks Mera SPA Hotel to magiczne miejsce, gdzie każdy może odpocząć w otoczeniu luksusu. Nazwa sopockiego hotelu wywodzi się od imienia morskiej bogini Mery. Według legend miała dwie cechy, czyniące ją idealną inspiracją dla hotelu i SPA – z biegiem lat stawała się coraz piękniejsza i słynęła z niezwykłej troskliwości. Cechy te przez personel hotelu stawiane są za codzienny wzór, aby goście czuli się dopieszczeni i mogli holistycznie zadbać o swoje ciało i umysł.

O wyjątkowości tego miejsca świadczą nie tylko obsługa na najwyższym poziomie, urokliwie urządzone, komfortowe i przytulne pokoje, ale również wspaniałe restauracje oraz magiczne SPA. W MERA SPA HOTEL  goście mają do dyspozycji dwie restauracje Mera Brasserie – w której serwowane są śniadania oraz lunche oraz „Pescatore” proponującą dania à la carte, przygotowywane wyłącznie ze świeżych i naturalnych produktów. Tematem przewodnim menu restauracji są dania kuchni Włoskiej.

Odwiedzając to miejsce możemy poczuć bliskość morza. Z okien restauracji, pokoi oraz hotelowego foyer rozpościera się widok na malownicze nadbrzeże. Każdy gość Mery może skorzystać z bogatej oferty SPA & Wellness. 35 gabinetów zabiegowych w strefie piękna, w tym wyjątkowe Spa dla dzieci to tylko część z pomieszczeń, w których odbywają się ceremonie piękna. Strefa oferuje zabiegi oparte głównie na bogactwie morskiej fauny i flory, różne masaże, zabiegi oczyszczające oraz terapie związane z głębokim relaksem. Godny uwagi w strefie Spa jest zabieg Ceremonia Blask Bursztynu. To wyjątkowy zestaw luksusowych chwil emanujących pozytywną energią emitowaną przez bursztyny zwane Złotem Bałtyku. Peeling bursztynowy wygładza skórę, maska z ekstraktem z bursztynu doskonale ją nawilża, a masaż z użyciem prawdziwych bursztynów zapewnia wpływ emitowanych przez nie jonów ujemnych na ciało – zwiększają one przepływ tlenu we krwi, w wyniku czego następuje wzrost energii, poprawia się zdolność koncentracji i polepsza samopoczucie.

Każdy, kto decyduje się na relaks w sopockiej Merze może korzystać z bursztynowej serii kosmetyków MERA AMBER COSMETICS. Seria powstała z połączenia pasji i doświadczenia w tematyce Spa & Wellness z największym skarbem Bałtyku – bursztynem. Linia Mera Amber uwodzi bogactwem składników i zapachem, a dodatek ekstraktu z bursztynu pozwala korzystać z jego dobroczynnych właściwości.

Goście Mery mogą również skorzystać z indywidualnie tworzonej oferty SPA. Z myślą o nich przygotowano pakiet Mera SPA Party podczas którego możemy wspólnie ze znajomymi, bliskimi nam osobami spędzić miło czas popijając szampana oraz korzystając z zabiegów. Wspaniałe chwile z chilloutową muzyką pozwolą nam w pełni odpocząć i korzystać z dobrodziejstw Mery.

Zapraszam Was do odwiedzenia miejsca, w którym każdy gość traktowany jest z szacunkiem i troską o jego potrzeby.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *