Nadaj kuchni charakteru

Zastanawiałeś się może jak w prosty sposób urozmaicić swoją kuchnię? Sposobów jest wiele. Często wiążą się one z ogromem prac związanych ze zmianą mebli kuchennych, przemalowaniem ścian, zmianą glazury i terakoty. Jednak jest również sposób, który nie wiąże aż z tak ogromną kuchenną rewolucją. 

Każdy z nas lubi rzeczy wyjątkowe. Takie, które nadadzą charakteru wnętrzu. Sprawią, że będziemy łatwiej indentyfikować się z przestrzenią, w której funkcjonujemy. Prostym i szybkim rozwiązaniem jest wybranie takich dodatków, które pozwolą Nam wyrazić siebie.

 

 

 

 

BLF01CRAU_81

Odpowiedni kształt, kolor produktu sprawią, że nasze wnętrze nabierze innego wyglądu. Stanie się wyraziste, bardziej ekspresyjne. Ciekawym rozwiązaniem jest wybranie sprzętu AGD, który nie tylko spełnia wszystkie nasze oczekiwania pod kątem mocy, użyteczności ale również dobrze wpisze się w koncepcję wizerunkową pomieszczeń przez nas urządzanych.

BLF01CRAU_111-001

KLF01BLEU_81-001

Firma SMEG wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Klasyczny design produktów pasuje do niemalże każdego wystroju wnętrz. Dodatkowo każdy produkt z portfolio firmy SMEG możemy zakupić w wybranym przez nas kolorze. Wybierając odpowiednie produkty możemy w szybki i prosty sposób nadać naszej kuchni charakteru. KLF01CREU_L01

Każdy fan dobrego designu doceni jakość produktów SMEG. Elegancja i prostota sprawiają, że produkty marki zachwycają przez wiele lat. Wystarczy, że zamieścimy jeden ich produkt. Nasza kuchnia nabierze wyjątkowego wyglądu i będzie cieszyć Nas przez długi czas.

W ofercie firmy SMEG występuję duże oraz małe AGD.

Po więcej szczegółów na temat produktów firmy SMEG zapraszamy na stronę www.smeg.pl

Zdjęcia: SMEG

Tekst: Piotr Chabzda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *