Transatlantyk nadal w akcji

MikroGranty PGNiG Transatlantyk Festival 2016 w Łodzi to Program Współtworzenia Wydarzeń Transatlantyk Festival, który ma za zadanie wspierać finansowo i merytorycznie kreatywne inicjatywy.

Organizatorzy o sobie: Jako festiwal odważny, otwarty i lokalny nie chcemy zamykać się tylko na projekty filmowe i muzyczne. O wsparcie ubiegać się mogą projekty artystyczne, kulturalne, które odpowiadają na bezpośrednie, autentyczne i ważne potrzeby społeczne niezależnie od dziedziny i medium, w którym są realizowane. Chcemy wspierać kreatywne, łódzkie inicjatywy, które nie mają szansy same pozyskać funduszy na wyznaczony cel, głównie dlatego, że pochodzą od nieformalnych lub mniej doświadczonych w tej dziedzinie osób i organizacji. Dlatego też zapraszamy na drugą edycję Programu MikroGranty!

thumb_wide_01ok

W ramach I edycji Programu zrealizowano cztery projekty artystyczne i kulturalne skierowane do szerokiej grupy odbiorców z Łodzi i regionu.
Nabory i realizacja programu planowana jest kwartalnie:
EDYCJA II: lipiec – wrzesień 2016
EDYCJA III: październik – grudzień 2016

WSPARCIE:
Maksymalny poziom wsparcia wynosi 5 000 zł.
Planowana pula na każdy nabór to 20 000 zł.

NABÓR: 

Nabór trwać będzie 2 tygodnie. Wnioskodawcy będą mogli konsultować projekty z koordynatorem działań regrantingowych. Projekty oceniane będą przez przedstawiciela Festiwalu, przedstawiciela Urzędu Miasta Łodzi, oraz przedstawiciela łódzkiego środowiska NGO.

WAŻNE TERMINY EDYCJI II:
11.07.2016 – 22.07.2016 – czas na składanie wniosków i konsultacje z koordynatorem projektu
29.07.2016 – ogłoszenie wyników
05.08.2016 – podpisanie umów
KONTAKT:
Informacje oraz zgłaszanie się na konsultacje do programu:
Anna-Maria Peczyńska
+48 505 495 007
mikrogranty@transatlantyk.org

Tekst: Biuro organizatorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *