Miejsce pełne podróżniczych inspiracji

Morze czy góry? Polska czy zagranica? Slow podróż czy relaks all inclusive na plaży? Niezależnie od tego jak odpowiadasz na pytania o wymarzony urlop, na World Travel Show z pewnością znajdziesz idealną dla siebie ofertę. 

Na targach World Travel Show swoje walory turystyczne prezentują państwa, regiony i miasta z całego świata. W 2017 krajem partnerskim imprezy będzie Meksyk. Podczas targów obędzie się m.in. Festiwal Podróżników. Gwiazdami tegorocznej imprezy będą: Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba i Nela Mała Reporterka.

Targom towarzyszyć będzie również Festiwal Kultur Azji, podczas którego będzie można poczuć orientalny, azjatycki klimat i zainspirować się do prawdziwej wyprawy na wschód. W programie m.in. pokazy tradycyjnych tańców, sztuk walki czy kaligrafii, warsztaty kulinarne, koncerty i joga. Oficjalnymi partnerami festiwalu są Indonezja oraz Muzeum Azji i Pacyfiku.

W Salonie Camper&Caravan znajdziemy najnowsze rozwiązania dla turystyki caravaningowej: kampery, przyczepy i wyposażenie pojazdów, a także sprzęt turystyczny, sportowy i rekreacyjny. Camper&Caravan towarzyszy wielki zjazd caravaningowy, w którym udział wezmą załogi z całej Europy. Warszawski Salon Jachtowy pokaże ofertę łodzi, sprzętu wodnego, akcesoriów żeglarskich oraz sprzętu i usług związanych z nurkowaniem.

Szczegóły na: worldtravelshow.pl

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *