Kultura na najwyższym poziomie nad Narwią

W tym roku Hotel Narvil po raz kolejny stanie się miejscem wydarzeń kulturalnych i spotkań ze sztuką. 2 maja rusza projekt Scena Narvil, który uatrakcyjni wypoczynek Gości i stworzy możliwość „przeżywania” w koncertach i spektaklach teatralnych wystawianych na terenie hotelu. Projekt wpisuje się w strategię Hotelu, który do tej pory gościł różne projekty artystyczne i wernisaże. Scenę Narvil zainauguruje spektakl muzyczny „Cohen – Nohavica” w reżyserii Mariana Opanii.

Hotel Narvil po raz kolejny pokazuje możliwości obiektu i umiejętne wykorzystanie przestrzeni hotelowej oraz jej otoczenia przy organizacji eventów i wydarzeń kulturalnych. Scena Narvil to kolejny przykład goszczenia sztuki w designerskich przestrzeniach hotelu. Do tej pory Hotel Narvil był już gospodarzem koncertów filharmonii, wystaw czy wernisaży fotograficznych. Scena Narvil jest naturalnym rozwinięciem tych działań. Repertuar spektakli granych cyklicznie na Scenie Narvil jest przygotowany, a sami autorzy nie chcą zdradzać jeszcze wszystkich tajemnic. „Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy promować kulturę nad Narwią. Serdecznie zapraszamy nie tylko Gości Hotelu, ale również osoby zainteresowane spektaklami do odwiedzenia nas przy okazji wydarzeń na Scenie Narvil. Wystawiane u nas spektakle i koncerty pozwalają na niepowtarzalne doznania artystyczne” – mówi Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz Roku 2014

Narvil_Afisz_COHEN_NOHAVICA_plakat

Inauguracja już 2 maja

W trakcie uroczystego otwarcia 2 maja zaprezentowany zostanie niezwykły spektakl muzyczny „Cohen – Nohavica” w reżyserii Mariana Opanii pod kierownictwem muzycznym Janusza Stokłosy. W wyjątkowej scenerii z niepowtarzalną atmosferą będziemy mieli okazję obejrzenia spektaklu wieńczącego pięćdziesięcioletnią karierę artystyczną Mariana Opanii. Reżyser wraz z innymi artystami zaprasza widzów w muzyczną podróż przez największe przeboje Leonarda Cohena t.j. Sisters of Mercy, Tower of Song, Hallelujah, czy The Future. Utwory te spotkają się na jednej scenie z balladami Jaromira Nohavicy m.in.: Potulní kejklíŕi, Až to se mnu sekne, Když mě brali za vojáka, Zítra ráno v pět. Warto również dodać, że wszystkie utwory zostały przetłumaczone na język polski.

Jak zdobyć bilety?

Od momentu premiery, spektakl cieszy się dużą oglądalnością wśród publiczności. Bilety na Scenie Narvil można nabyć w recepcji hotelu w cenie 85 zł. Informacje tel. 22 5666 10 06 lub rezerweacje@hotelnarvil.pl Myśląc o komforcie gości i widzów, bilety na spektakl udostępniono również na platformie internetowej www.bilety24.pl. Osoby zainteresowane spektaklami nie muszą być Gośćmi Hotelu. Bilety można kupić pod adresem: https://www.bilety24.pl/koncert/koncert-cohen-nohavica-23689?id=120385

Kultura, a po niej czas na relaks

W związku z wydarzeniem w Hotelu Narvil przygotowano dla gości specjalne oferty. Widzowie nie tylko będą mogli cieszyć się spektaklem. Po spektaklu będą mogli uatrakcyjnić wieczór wyjątkową kolacją w hotelowej restauracji Aruana (wymagane rezerwacje) lub jej plenerowej odsłonie „Aruana w Ogrodzie”. O nasze wymagające podniebienia zadba mistrz kuchni – Witek Iwański.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe organizatorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *