Kulinarna różnorodność nad brzegiem morza

Wybierając restaurację, warto kierować się jej różnorodnością. Nie tylko w menu, ale również tym, aby restauracja sprawdzała się podczas różnych okoliczności.

Idealnym miejscem na różne okazje jest Coco&Restaurant, mieszcząca się w Gdyni w Centrum Kultury o Rozrywki Gemini. Można tam zjeść nie tylko biznesowy lunch, zaprosić swoją partnerkę na romantyczną kolację, ale także wybrać się z dziećmi, dla których wydzielono spory kącik z zabawkami. Ponadto w restauracji odbywają się konferencje.

Restauracja Coco&Restaurant jest także różnorodna pod względem serwowanego jedzenia. Oprócz dań mięsnych, można także zamówić wegańskie jedzenie. Ponadto nowa filozofia restauracji Coco to również współpraca z lokalnymi wytwórcami żywność, także wiemy skąd pochodzą składniki. Oprócz dań głównych, są również dostępne desery w tym pyszne i jedyne w swoim rodzaju koktajle owocowe.

Restauracja Coco serwuje wysokiej jakości dania, z dbałością o klienta bardziej wymagającego. W Coco każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy mięsa, wegetarianie, weganie oraz osoby, które cenią smak i zdrowotność. Zmiany w meny gwarantują brak nudy i kunszt kulinarny.

„Coco restauracja, w której nie ma rzeczy niemożliwych” to hasło przewodnie restauracji. Restaurację Coco na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim różnorodność i dbanie o każdego klienta. Do dyspozycji gości są m.in.kącik dla dzieci z animatorkami, specjalne miejsce na rowery, całoroczny taras, duża przestrzeń, możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, firmowych. Coco to restauracja dla rodziny, dla biznesu, dla eventów i dla zdrowia.

Jeśli będziecie w Gdyni, koniecznie odwiedźcie restauracje. Na pewno będzie to trafny wybór!

Tekst: Redakcja

Zdjęcia: Archiwum Restauracja COCO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *