Kino wakacyjne w Poznaniu- Transatlantyk

29 i 30 lipca w Poznaniu, już po raz ostatni w tym roku, pojawi się najbardziej filmowa Škoda Yeti! Poznańskie projekcje zakończą trwający od początku czerwca cykl bezpłatnych pokazów plenerowych TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY. 

unnamed
Najbliższy weekend to już ostatnia szansa na wzięcie udziału w otwartych, bezpłatnych pokazach. 29 lipca (piątek) na Moście Jordana w Poznaniuwidzowie będą mogli zobaczyć niekonwencjonalną historię o wampirach „Tylko kochankowie przeżyją” (reż. Jim Jarmusch), zaś dzień później w Starym Porcie Rzecznym (ul. Estkowskiego) wielokrotnie nagradzaną, pełną autentyczności komedię „Debiutanci” (reż. Mike Mills). Seanse zaczynają się o godz. 22.00.

W tym roku Transatlantyk: Mobilne Kino ŠKODY po raz pierwszy odbywał się z niespotykanym dotąd rozmachem: najbardziej filmowa Škoda Yeti w dwa miesiące odwiedziła dwa województwa! Cykl pokazów rozpoczął się 3 czerwca w Pabianicach i potrwa aż do końca lipca. Na seanse zostali zaproszeni mieszkańcy: Piotrkowa Trybunalskiego, Wielunia, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Pabianic, Kutna, Radomska, Zduńskiej Woli, Łodzi, Konina, Leszna, Gostynia, Kępna, Piły, Złotowa i Rawicza. Ostatni tegoroczny pokaz Mobilnego Kina ŠKODY odbędzie się 30 lipca w Poznaniu.

Marka ŠKODA towarzyszy Festiwalowi już od 5 lat, rekomendując ciekawe wydarzenia kulturalne i inicjatywy artystyczne. Poprzedni sukces tego niespotykanego projektu kina plenerowego zaowocował dalszym rozszerzeniem współpracy.

Od 2015 roku ŠKODA jest sponsorem głównym TRANSATLANTYK FESTIVAL.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *