Inspiracja, motywacja i siła w jednym miejscu

W październiku już po raz siódmy spotkamy się aby uczyć się jak zadbać o rozwój biznesu, działać bardziej skutecznie, budować wartościowe relacje, troszczyć się o siebie i osiągać zamierzone cele.

Dni Siły to wydarzenie, które znalazło stałe miejsce na mapie najbardziej inspirujących spotkań w Polsce. To dwudniowe święto inspiracji, motywacji i rozwoju, którego osią jest metodologia oparta na logodydaktyce.

Naszymi przewodnikami będą, między innymi, trenerzy: Artur Negri, Iwona Kordjak, Katarzyna Domańska, Marek Adamski, Daria Dudkiewicz oraz zaproszeni goście: Iwona Majewska Opiełka, założycielka ASDIMO i twórczyni logodydaktyki, obecnie mieszkająca w Kanadzie oraz gość specjalny – Michał Zawadka, mówca motywacyjny, aktor, pisarz i twórca programu rozwojowego dla dzieci.

Korzyści dla uczestników:

– wiedza, która pomoże Ci w rozwoju osobistym i Twojego biznesu,

– mnóstwo niesamowitej energii, która zmotywuje Cię do działania,

– inspiracje i narzędzia do wprowadzanie zmian,

– premiera nowej książki Iwony Majewskiej – Opiełki: Najważniejszy związek czyli mądra miłość do siebie z możliwością uzyskania osobistej dedykacji od autorki,

– możliwość zakupu interesujących książek na stoiskach naszych partnerów: Wydawnictwo Edipresse Książki, Księgarnia Pełna Moc Słów, Wydawnictwo Mind & Dream Michała Zawadki.

– upominki od sponsorów i partnerów wydarzenia.

Program wydarzenia:

Dzień 1. – 20 października 2017

Dzień 2. – 21 października 2017

Zgłoszenia:

http://asdimo.pl/vii-dni-sily,312,s.html

Organizator:

ASDIMO Anna Kunicka – kontynuator działalności Akademii Skutecznego Działania Iwony Majewskiej – Opiełki. Firma, której działalność oparta jest na zasadach logodydaktyki.

Trenerzy:

Iwona Majewska – Opiełka – trener mentor, twórczyni logodydaktyki, mówca motywacyjny, doradca rozwojowy. Autorka 20 książek wspierających rozwój, zarówno osobisty jak i biznesowy.

Artur Negri – coach ACC ICF, mentor, trener, wykładowca. Od 20 lat wspiera ludzi i organizacje. Zajmuje się etyką i komunikacją.

Marek Adamski – praktyk marketingu i zarządzania procesami w organizacji. Trener i mówca motywacyjny.

Katarzyna Domańska – coach i trener, ekspert zarządzania, marketingu i PR, właścicielka studia rozwoju i komunikacji marki Superbrandme.pl oraz serwisu www.coachingwspodnicy.pl.

Iwona Kordjak –coach ICC, trener, prawnik, doradca podatkowy, redaktor naczelna pisma branżowego. Anna Kunicka – trener logodydaktyki, mentor, właścicielka marki ASDIMO posiadająca wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem i budowaniu relacji.

Daria Dutkiewicz – Psycholog i pedagog, ukończyła Specjalistka HR, z doświadczeniem w rekrutacji,  prowadzeniu szkoleń oraz organizacji struktur przedsiębiorstwa.

Joanna Pindelska – wieloletni menadżer w korporacji, trener logodydaktyki, przyjaciel ASDIMO.

Grażyna Opoka – coach, mentor, międzynarodowy trener biznesu w zakresie sprzedaży, obsługi klienta oraz umiejętności kierowniczych.

Grzegorz Marciniak – trener logodydaktyki, koordynator programu Dzień Dobrego Słowa, nauczyciel akademicki, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Ewa Pancer Głowacka – pedagog specjalny, studentka psychologii klinicznej i zdrowia. Autorka tekstów inspiracyjno – motywacyjnych publikowanych na łamach bloga: Matka córce.

Monika Urbańczyk – medalistka mistrzostw Polski, uczestniczka mistrzostw świata w kick – boxingu, instruktorka fitness i pływania, z entuzjazmem motywuje do dbałości o siebie.

Joanna Fornal – uczestniczka programu Droga do…

GOŚĆ SPECJALNY: Michał Zawadka

Powiedzieć o nim, że to człowiek orkiestra to tak, jakby nic nie powiedzieć. Aktor, tancerz, konferansjer, kaskader, przez wiele lat związany ze sceną teatralną. W odpowiedzi na prośby swoich dzieci zaczął pisać bajki, następnie książki motywacyjne dla młodzieży, które wydaje we własnym wydawnictwie Mind and Dream. Mówca motywacyjny, twórca niezwykle popularnego programu rozwojowego dla młodzieży. Jego pasją jest retoryka, sztuka słowa, możliwości i tajemnice umysłu oraz osiąganie założonych celów.

Partnerzy wydarzenia:

Partner strategiczny: Bank Zachodni WBK

Patroni medialni:

Slow Life Food & Garden

Coaching w spódnicy

MalinowaTV

Partnerzy:

Edipresse Książki

Księgarnia Pełna Moc Słów

Wydawnictwo Mind & Dream

Vegenovo – żyj zdrowo

Kaskada Producent Odzieży Kinga Roth-Perek

Agrolok Spółka z o.o. – Sklep internetowy: www.przydomu.pl

Mary Kay

DM Konsult Spółka z o.o.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu! SlowLife wspiera medialnie projekt.

Tekst i grafiki: materiały prasowe organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *