Cisza usłana luksusem

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku. Tym bardziej jesienią zależy nam na relaksie w miejscu magicznym, gdzie można nie tylko się wyciszyć, ukoić skołatane nerwy, ale przede wszystkim naładować baterie.

Tekst: Piotr Chabzda

Wystarczy jedna wizyta, by zakochać się w Uroczysku Siedmiu Stawów, renesansowym zamku, którego wnętrza – z wielkim smakiem – urządzono w nowoczesnym stylu. Szczególnie jesienią, kiedy otoczenie odmalowane jest szlachetnymi odcieniami złota, miedzi i rubinu w ekskluzywnym SPA by L’Occitane można znaleźć ukojenie. Regenerujące zabiegi i dodająca energii wysublimowana kuchnia to nie jedyne powody, dla których warto odwiedzić Uroczysko.

0862 - Kopia

Widoki okolic zapierają dech w piersiach. Gola Dzierżoniowska, w której położony jest luksusowy kompleks hotelowy ze SPA słynie z bujnych lasów, rozległych pól i licznych stawów rybnych. We wnętrzach zamku znajduje się pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane, gdzie każdy zazna niezapomnianych chwil relaksu. Jesienią w SPA króluje lawenda, w Prowansji nazywana „błękitnym złotem”. Na terenie obiektu znajduje się również nowoczesny przeszklony basen z widokiem na zieloną okolicę. Goście mogą skorzystać z szerokiej oferty zróżnicowanych zabiegów na twarz i ciało, wykonywanych na bazie organicznych kosmetyków marki L’Occitane.

SetHeight550-Uroczysko-Siedmiu-Stawow

Taras Uroczysko 7 Stawów - Kopia

Lawenda stała się również inspiracją dla szefa kuchni Uroczyska – Tomasza Połoma. Sezonowe menu, komfortowe wnętrza oraz specjalnie opracowane pakiety zabiegów pozwolą na pełną regenerację ciała i duszy.

6463 - Kopia

Holistyczne podejście do odpoczynku, zdrowia i urody to hasło przewodnie towarzyszące każdemu odwiedzającemu Uroczysko. Oparte wyłącznie na naturalnych składnikach kosmetyki umożliwiają regenerację organizmu oraz wzmocnienie sił witalnych. Dania przygotowane przez szefa Tomasza Połoma oparte są wyłącznie na produktach naturalnych, pochodzących z lokalnych upraw. Wyrazem tej filozofii jest wykwintne menu Uroczyska Siedmiu Stawów, w którym każdy z gości znajdzie autorskie dania inspirowane głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej. W restauracji, która jednorazowo może pomieścić ponad 70 osób, organizowane są również degustacje i warsztaty kulinarne. Relaks w klubowej atmosferze umożliwia z kolei pobyt w drink barze, przy nastrojowej muzyce i szerokim wyborze trunków.

Każdemu z nas należy się odpoczynek w tak bajecznym miejscu, jak Uroczysko Siedmiu Stawów. Wykwintna kuchnia, przygotowana z poszanowaniem dla produktów regionalnych, magiczny relaks w hotelowym SPA to tylko część z bogactwa, na jakie możemy liczyć odwiedzając to wyjątkowe miejsce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *