5×5 ŚWIĘTU-JEMY. Marta Gessler zaprasza na 5. Targi Książki Kulinarnej

V edycja Targów Książki Kulinarnej odbędzie się w weekend 23-24 września w restauracji QA na warszawskim Jazdowie i połączona będzie z jubileuszem 25-lecia Qchni Artystycznej. Na targi i wydarzenia towarzyszące zaprasza restauratorka i autorka książek Marta Gessler.

Targi Książki Kulinarnej to wydarzenie, które jest organizowane przez Martę Gessler, znaną i cenioną polską restauratorkę, autorkę felietonów, książek, projektantkę ogrodów, właścicielkę warszawskiej restauracji Qchnia Artystyczna w warszawskim Zamku Ujazdowskim i kwiaciarni Warsztat Woni.

Na pomysł Targów Książki Kulinarnej Marta wpadła w 2013 roku i z powodzeniem rozwija ten projekt z roku na rok. To wydarzenie łączące książki i gotowanie, miłośników dobrego jedzenia, amatorów gotowania, ludzi ciekawych kulinarnego świata wpisało się w kalendarz warszawskich wydarzeń o tematyce kulinarnej.

Tegoroczne hasło przewodnie brzmi: 5×5 ŚWIĘTUJEMY.

„W tym roku postawiłam na piątkę. Pięć zmysłów, pięć smaków, kuchnia pięciu przemian, ale też 5-lecie Targów Książki Kulinarnej i 5 nagród QA. A 5×5 daje 25, czyli 25-lecie mojej restauracji Qchnia Artystyczna”.

Cyfra „5” będzie nam towarzyszyła na targach. Poznacie m.in. 5 moich ulubionych książek kulinarnych, zdradzę pięć sposobów na sukces restauracji, wręczę 5 nagród QA dla najbardziej moim zdaniem postmodernistycznych postaci” – mówi Marta Gessler.

Targi Książki Kulinarnej

To kilkudziesięciu wydawców książek i czasopism o tematyce kulinarnej oraz producentów najlepszej ceramiki, to spotkania o kuchni i wokół kuchni. Zapraszamy w weekend 23-24 września 2017 (sobota i niedziela) w godz. 11-19, Qchnia Artystyczna w Zamku Ujazdowskim, ul. Jazdów 2 w Warszawie. Wstęp bezpłatny.

Szczegóły programu – wkrótce.

Informacje:

Email:targiksiazkikulinarnej@gmail.com

WWW: http://targiksiazkikulinarnej.com/

Facebook: https://www.facebook.com/qchniaartystyczna

Instagram: https://www.instagram.com/qchniaartystyczna/

Zdjęcie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *