5 kroków do świąt w rytmie SLOW

Grudniowa bieganina związana z organizacją świąt przyprawia Cię o mdłości?  Masz dość kupowania prezentów na ostatnią chwilę? Przez całe zamieszanie związane z ich organizacją święta nie sprawiają Ci radości?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, usiądź, odetchnij i skorzystaj z naszych porad! Niech ten grudzień będzie inny niż zwykle. Spędź go w rytmie slow!

Organizacja i planowanie kluczem do sukcesu.

Poświęć jeden wieczór na dokładne zaplanowanie przedświątecznego czasu. Wypisz na kartce zadania, które planujesz wykonać w konkretnych dniach (na przykład kupić choinkę, wybrać ozdoby świąteczne). Zrób też drugą listę, na której wypiszesz osoby z rodziny i przyjaciół oraz pomysły prezentowe. Unikniesz niepotrzebnego stresu.

Ogranicz korzystanie z internetu i telefonu – zrób sobie detoks! 

Tak, to jest możliwe! Świat się nie zawali, jeśli nie odświeżysz 10 raz Facebooka, nie sprawdzisz po raz 15 skrzynki mailowej. Nie zatrzyma się też w miejscu, jeśli nie wrzucisz nic nowego na Instagram i nie sprawdzisz oferty w ulubionych e-sklepach. Zaoszczędzony czas poświęć na czytanie książek, gotowanie i spotkania ze znajomymi. Albo na długą wieczorną kąpiel.

Detale i akcesoria – świąteczne niezbędniki!

Dzięki świątecznym dodatkom Twój dom nabierze przytulności, magicznego charakteru i w końcu poczujesz zbliżające się Boże Narodzenie. Jeśli myślisz, że dekoracje świąteczne to tylko choinka – jesteś w błędzie.  W tym roku postaw na stroiki na stoły oraz wieńce na drzwi. Możesz wypróbować także świece sojowe o słodkich zapachach, przywodzących na myśl pieczone ciasto. Kojące zapachy to świetny sposób, by zwolnić w biegu i rozluźnić spięte mięśnie.

Rodzina i przyjaciele – celebruj chwile!

Przez cały rok jesteśmy w biegu i czasami zapominamy o tych najbliższych. W grudniu spędzajcie jak najwięcej czasu razem. Wybierzcie się do kina, na spacer oraz na świąteczne eventy.

Kup przemyślane i oryginalne prezenty!

W dobie prezentów, w której wszystko już było, ręcznie robione, stworzone przez polskich projektantów upominki to genialna niespodzianka.

Odwiedź nadchodzące Targi Slow Weekend w Warszawie na Mińskiej 65 już 9 i 10 grudnia. Co roku gromadzą ponad 350 wystawców z całej Polski, oferujących autorską modę i akcesoria, wzornictwo, naturalne kosmetyki i lokalne produkty. Slow Weekend to także slow foodowy targ kulinarny, targ konopny Kanaba Fair, księgarnia, produkty dla dzieci i mężczyzn, strefa zwierzaka, usługi relaksacyjne.

Slow Weekend #8 – Święta! #KupujLepszePrezenty

Gdzie: Mińska 65, Warszawa.

Godziny trwania: 11:00 – 19:00.

Wstęp na imprezę: bezpłatny.

Możliwość swobodnego poruszanie się przez osoby niepełnosprawne.

Miejsce przyjazne czworonogom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *