Zapraszamy na WARSAW GASTRO SHOW 2016

Lubisz gotować, stale poszukujesz kulinarnych inspiracji, interesuje Cię zdrowe odżywianie i wszystkie branżowe nowości – spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Warsaw Gastro Show 2016, w dniach 27-29 października.

Targi to doskonała okazja do spotkania profesjonalistów z pasjonatami. To platforma edukacyjna, która łączy naukę z zabawą. Jeśli chcesz swoje marzenia i pasje przekuć w realny biznes koniecznie wstąp do Salonu Franczyzy  Gastronomicznej. Tam profesjonalny zespół podpowie jak pozyskać nowe kontakty biznesowe, jak otworzyć własny biznes lub nawiązać współpracę między franczyzodawcą a franczyzobiorcą. To pierwszy taki Salon w Polsce oferujący wsparcie na starcie.

Professional chefs working at take-away

Chcąc poszerzać swoją wiedzę teoretyczną nie omiń seminariów pod patronatem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wykładowcy z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka przeprowadzą 3 seminaria:

– żywienie w stołówkach szkolnych i przedszkolach,
– jadłospisy w placówkach szpitalnych i sanatoryjnych.

Trzeci panel będzie skupiał się na nowej piramidzie zdrowego żywienia, podczas którego zostaną przedstawione zasady zdrowego odżywiania w połączeniu z aktywnością fizyczną. Tutaj nie zabraknie części praktycznej czyli pysznego gotowania z najlepszymi szefami kuchni.

french savory pie on plate

Wykwalifikowani managerowie oraz właściciele  restauracji także będą mogli poszerzyć swoją wiedzę. Pani Anna Dębska z GdzieZjesc.Info omówi tematy związane z trudnościami jakie napotykają w dzisiejszych czasach przedsiębiorców.  Na nowatorskie rozwiązania i innowacyjne podejście do tematu nigdy nie jest za późno.

Targi powstawały z myślą o propagowaniu i promowaniu zdrowej kuchni dlatego gorąco zapraszamy do strefy książek kulinarnych oraz poradników z zakresu prawidłowego odżywiania. Tutaj odbędzie się także promocja książki „Zdrowie w smaku. Niezwykłe dania ze zwykłych roślin”, Grażyny i Jarosława Uścińskich. To doskonała pozycja poświęcona zastosowaniu popularnych, łatwo dostępnych w naturze roślin do przygotowania wyrafinowanych, smacznych potraw. Tego oraz spotkań z gwiazdami branży gastronomicznej, znanymi szefami kuchni nie można przegapić.

healthy food

Kiedy już wiedzę teoretyczną będziemy mieli w małym palcu czas na strefy praktyczne. Wspaniałe zapachy będą unosiły się w powietrzu więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na odwiedzających targi Warsaw Gastro Show będą czekały wydarzenia specjalne. Jednym z nich będzie konferencja prasowa Narodowej Reprezentacji Kucharzy Juniorów, którzy opowiedzą o Olimpiadzie Kulinarnej, jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie.

Baner Gastro Show_300x300

Po chwili dumy przyjdzie czas pełen emocji – Konkurs Kulinarny Młodych Talentów, podczas którego zostaną wyłonieni kandydaci  do Narodowej Reprezentacji Juniorów na kolejną Olimpiadę Kulinarną, Erfurt 2018. Najzdolniejsi młodzi kucharze zaprezentują kunszt sztuki kulinarnej i na pewno zachwycą niejednego profesjonalistę.  To naprawdę warto zobaczyć!

Po uczcie smaków i zapachów czas na wyjątkową kawę. Wraz z firmą KOREE zapraszamy na True Artisan Cafe. Chcemy promować kawę najwyższej jakości. Dodatkowe emocje na pewno wzbudzi konkurs  – The Best Signature Drink – na najlepszą recepturę drinka, na bazie espresso. Najlepszy Signature Drink wybierze publiczność. Każdy głos jest dla nas ważny.

Przygotowaliśmy targi, które w kompleksowy sposób obsługują branże zarówno na etapie powstawania nowych obiektów jak i wspierania firm już istniejących. Chcemy także inspirować pasjonatów budując platformę spotkań z najlepszymi kucharzami i inspirując ich podczas wspaniałych warsztatów kulinarnych.

W dniach 27 – 29 października każdy znajdzie coś dla siebie. Ponad 350 wystawców, na 30.000m2 powierzchni. Warsaw Gastro Show w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą 15 minut od centrum stolicy. Zapraszamy!

www.warsawgastroshow.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *